Yeşil Yazı Tahtası

Yeşil Yazı Tahtası

Yeşil Yazı Tahtası duvara monte ve diğer üretilen muhtelif çeşitlerde üretilen yazı tahtasıdır. Birinci kalite malzemeden üretilen bu modeller çoğu eğitim kurumu tarafından sık sık tercih edilmektedir. Yeşil yazı tahtası, laminat ve emaye olmak üzere iki çeşit malzemeden üretilmektedir. İnsan sağlığına hiçbir şekilde zararı olmayan bu tahta çeşitleri, hijyenik ve çevre dostu olmasıyla da bilinmektedir.

Yeşil yazı tahtası, duvara monte edilmekte olup tebeşir yardımı ile kullanılmaktadır. Öğrencilerin yazı yazmaya başladığı ilk günden itibaren onların yanında olan bu tahta çeşitleri artık klasikleşmiştir. Hem uygun fiyatı hem de çevre dostu malzemelerden üretilmesi sebebi ile tercih edilen bu tahtaların çeşitli ebatları da mevcuttur.

Çoğu eğitim kurumunda özellikle de ilk ve orta öğretim kurumlarında tercih edilen bu modeller, kolayca yazı yazılmasını sağlayacaktır. Eğitim mobilyalarının başında gelen yazı tahtaları arasında en çok tercih edilen ve neredeyse tüm eğitim kurum ve kuruluşlarında bulunan yeşil yazı tahtası, tebeşir kullanımı ile de klasikleşmiştir.

Dayanıklı olması sebebiyle de sık sık tercih edilen bu yazı tahtaları hem fiziksel olarak hem de teknik özellikleri itibari ile toplu kullanıma da uygun malzemelerden üretilmektedir. Kullanımı kolay ve pratik yeşil yazı tahtası sayesinde öğrenciler derslerden daha iyi verim almaktadır.
Herhangi bir kırılma, bozulma gibi durumlarla karşılaşmayacağınız, sağlığınızı düşünmeden güvenle kullanabileceğiniz yeşil yazı tahtaları, kolayca temizlenmekte olup aynı zamanda çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Çeşitli boyutlarda satışa sunulan bu modeller, uzun ömürlü olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Yeşil Yazı tahtaları, fiyat uygunluğu açısından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Çelik ve laminat olmak üzere iki tipte satışa sunulan bu tahta çeşitleri, 50 sene yüzey garantisine sahiptir. Yazıp silme işlemleri sonrasında yüzeyinde tebeşir izi kalmaması sebebiyle de satın alınmaktadır.

Yeşil yazı tahtası alırken istenilen ebatlarda ürünü kolaylıkla bulabiliriniz. Sınıfın tipine ve büyüklüğüne göre size lazım olan ebatlarda tahtayı sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Karınca Eğitim, sizlere yeşil yazı tahtası modellerini hem kaliteli malzemelerden hem de uygun fiyatlardan sunmaktadır.


 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü