Bilgiler
Tekli Okul Sırası

Tek Kişilik Okul Sırası

Tek kişilik okul sırası, bir öğrencinin rahatça sığabileceği ve aynı zamanda kitap ve defterlerini yerleştirebileceği şekilde tasarlanmaktadır. Werzalit, ahşap ve termodin malzemeleri ile üretilen sıralar, çevre ve öğrenci sağlığını da tehlikeye atmamaktadır.

Öğrencilerin yaş grubuna göre tercih edilmesi gereken birçok ebatla üretilen bu ürünler, kalite kontrol testinden de geçmektedir. Elektrostatik toz boyama yöntemi ile fırınlanarak üretilen tek kişilik okul sırası, argon kaynak tekniği ile montajlanmaktadır. Karınca Eğitim tarafından öğrenci sağlığı düşünülerek üretilen bu ürünler çeşitli yaş gruplarına da hitap etmektedir.

Modernleşen her eğitim kurumu öğrenci sağlığını ve psikolojisini attığı her adımda ön plana koymaktadır. Bu sebeple kaliteli ürün isteyen kurumlar, çevre dostu malzemelerden üretilen sıraları seçmektedir. İstenilen renklerde ve modellerde bulabileceğiniz tek kişilik okul sırası, Karınca Eğitim’in modern tesislerinde büyük bir dikkatle üretilmekte olup, satışa sunulduğu zaman da müşterinin bütçesini göz önüne almaktadır. 1. Sınıf kaliteli malzemelerden üretilen tüm okul sırası modelleri ilk ve orta öğretim, lise, üniversite öğrencilerine hitap edecek şekilde tasarlanmakladır.

KALİTELİ MALZEMEDEN ÜRETİM

Tek kişilik okul sırası modelleri, hem uygun fiyatlı hem de sağlığa zarar vermeyen hammadde kullanımı sebebiyle tüm kurumlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. 1. Kalite malzeme kullanımı sebebiyle uzun yıllar boyunca sağlamlığından ödün vermeyen bu okul sıraları, tüm yaş grubundaki öğrenciler için oldukça idealdir. Öğrencin oturuşuna bağlı olarak sağlık problemleri yaşaması konusunu da göz önüne alıp buna göre üretim yapan firma, uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile de göz doldurmaktadır.

Tek kişilik okul sırası, Werzalit, termodin ve ahşap gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu sıraların tüm metal bölümleri elektrostatik toz boya kullanılarak fırınlandığı için boya işlemi sonrasında darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı bir hale gelmektedir. Tek kişilik okul sırası olası kazalara karşı ayaklarına plastik giydirişmiş şekilde satışa sunulmaktadır. Bu sayede sıralar, yerleri çizmemekte ve iz bırakmamaktadır.  Her türlü model ve renkte ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz Karınca Eğitim, sizlere mükemmel bir ders deneyimi sunmanızı sağlayacaktır.
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü