Emaye Yazı Tahtaları

Emaye Yazı Tahtaları

Gün geçtikçe artan öğrenci sayısına bağlı olarak eğitim kurumları emaye yazı tahtaları satın almaktadır. Emaye Yazı tahtaları, yazı tahtasının yüzeyinin çelik ve emaye hammaddesinden yapılması sebebiyle bu isimle anılmaktadır. 

Emaye, emay ile kaplanmış olan ürün anlamına gelmektedir.  Emaye yüzeye sahip tahtalar oldukça sağlam ve kalitelidir. Yazı tahtaları arasında en kaliteli olan emaye ürünler, 50 sene olarak garanti altına alınmaktadır. Fabrika hatalarına bağlı olarak 2, yüzey açısından 50 yıl garantisi olan bu ürünler oldukça güvenilirdir.

Emaye Yazı Tahtaları mat olan yüzeyleri sebebiyle projeksiyon aleti yansıtmalarında da kullanılmaktadır. Bu sebeple okullar tarafından da daha çok tercih edilmektedir. Bu ürünler çevre ve öğrenci sağlığını tehdit eden kimyasallar barındırmaz ve üretimi sırasında çevre dostu malzemeler kullanılır.

Emaye Yazı Tahtaları hem eğitim kurum ve kuruluşları, hem kamu kurumları hem de özel işletmeler tarafından çeşitli boyutlarda ve modellerde olmak üzere tercih edilmektedir. Emaye yüzeyler, beyaz whiteboard maker ile kullanılmaktadır. Satış öncesi ve sonrası destek sağlayan Karınca Eğitim Türkiye’nin her noktasına Emaye Yazı Tahtaları servisi yapmaktadır.

Emaye yazı tahtaları, duvara monte edilen emaye yazı tahtaları, ayaklı emaye yazı tahtaları, tekerlekli emaye yazı tahtaları, sürgülü emaye yazı tahtaları, flipchart emaye yazı tahtaları olmak üzere üretilmektedir. Emaye Yazı Tahtaları yoğun kullanım için uygun olan yazı tahtası modelidir. Emaye seramik yazı tahtası malzemesinden üretilen bu yazı tahtaları 50 yıl kullanım garantisine sahiptir. Genellikle geniş mekânlar için tercih emaye yazı tahtası birçok boyutta ve modelde satışa sunulmaktadır.

 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü