Bilgiler
Çift Kişilik Okul Sırası

Çift Kişilik Okul Sırası

Tüm eğitim kurumlarında sınıfların en önemli ihtiyaçlarından biri olan okul sıraları çeşitli ebatlarda ve modellerde üretilmektedir. Çift kişilik okul sırası, iki öğrencinin rahatça sığabileceği boyutlarda üretilmekte olup aynı zamanda defter ve kitapların rahatça yerleştirilmesi için bir rafa da sahiptir.

Mutlaka öğrencilerin yaş gruplarına ve boylarına göre seçilmesi gereken
çift kişilik okul sırası, çeşitli kalite ve modelde üretilmektedir. Karınca Eğitim tarafından modern bir şekilde üretilen sıralar, birçok zorunlu kalite kontrol testinden de geçmektedir. Öğrenci sağlığının birinci planda tutulması ilkesi ile üretilen sıralar, elektrostatik toz boyalar ile boyanmakta aynı zamanda argon kaynak tekniği ile de montajlanmaktadır.

Artan nüfus ile beraber öğrenci sayısının da yoğunlaşması ile birlikte okullar ve diğer tüm eğitim kurumları okul sırasını daha çok talep etmeye başlamıştır. Küreselleşen dünya ile beraber modernlik eğilimlerinin de artması sebebiyle okul sıraları artık daha kaliteli ürünlerden üretilmekte olup hem öğrencilerin hem de çevrenin sağlığını korumaktadır.

Her öğrenci yaş grubunun boyuna göre ebatlarda üretilen çift kişilik okul sırası modelleri, geniş bir ürün skalasına sahiptir. İstenilen renklerde satın alabileceğiniz bu ürünler kaliteli malzemeden üretilmekte olup oldukça da dayanıklıdır.

Karınca Eğitim tarafından müşterilerin uzun yıllar boyunca kullanabileceği nitelikte üretilen çift kişilik okul sırası modelleri, hem uygun fiyatlı hem de sağlığa zarar vermeyen hammadde kullanımı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. 1. Kalite malzeme kullanımı sebebiyle uzun yıllar boyunca sağlamlığından ödün vermeyen bu okul sıraları, öğrenciler için oldukça idealdir.

Öğrencilerin oturuşuna bağlı olarak sağlık problemleri yaşaması konusunu da göz önüne alıp buna göre üretim yapan firmamız uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

 
Çift kişilik okul sırası, ilk ve orta öğretim, lise ve üniversite öğrencilerinin fiziksel durumu göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Üstte yer alan tablalar üretilirken Werzalit, termodin ve ahşap gibi malzemeler kullanılmaktadır. Elektrostatik toz boya sayesinde fırınlanarak boyanan bu modeller, darbelere ve çizilmelere karşı da oldukça dayanıklıdır.
Karınca Eğitim tarafından birinci kalite olarak üretilen bu ürünler birçok kurum tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Çift Kişilik Okul Sırası Modeli Örnekleri

Çiftli okul sıralarına ait bazı örnekleri sizler için aşağıda sıraladık incelemenizde fayda vardır. Örnek sıralardan birinin önü perdeli diğeri perdesizdir.

Çift Kişilik Okul Sırası Üretimi

Çift kişilik okul sırası; Metal ana iskeletten, plastik sert papuçlara kadar mesleğinde profesyonel deneyimli ustaların ellerinden çıkmaktadır. En son teknoloji ile üretilmekte olan çiftli okul sırası 1. sınıf malzeler kullanılarak bir araya getirilmektedir. 1. sınıf werzalit, poliüretan, kompakt tabla ve oturak-sırtlık malzeme kullanılır. 1. sınıf metal iskelet kullanılır ve toz boyalar ile boyandıktan sonra fırınlama tekniği sayesinde kuturulur uzun yıllar zarar görmeden kullanabilirsiniz.

Kullanımı kolay yüksek kalitede üretilen çift kişilik okul sıraları öğerncilerin kullanımına uygun olarak tasarlarınır. Yapılan araştırmalar neticesinde öğrecilerimizin zamanının büyük bölümünü okul sırasında oturarak geçirdiklerinden dolayı zamanla bel ve sırt ağrılarına neden olabilmektedir. İşte tam nedenlerden dolayı Karinca Eğitim olarak öğrenci sağlığını dikkate alarak kullanımı kolay öğrencinin sağlıklı bir şekilde oturmalarını sağlayabildiğimiz. Özel patentli çiftli okul sırası üretmekteyiz. Okul sırası satın alırken ergonomik (kullanımı kolay) olasına ve kullanılan malzemenin kalitesine dikkat ediniz.

Yeni Model çift kişilik okul sıraları ile herzaman hizmetinizdeyiz. Bizi Facebook ve Google+ sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.    


Okul sırası üretimini en iyi KİM yapar ? Sorusunun cevabı: www.karincaeğitim.com
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü