Bilgiler
​Eğitim Araç Gereçleri

Eğitim Araç Gereçleri

Teknolojinin artmasıyla beraber eğitim sırasında kullanılan ürünler de çeşidini arttırmıştır. Laboratuar malzemeleri, matematik araçları, zekâ ve akıl oyunları, haritaların yanı sıra ayrıca mobilya açısından da çeşitleri olan eğitim araç gereçleri Karınca Eğitim tarafından kaliteli ve uygun fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

Eğitim araç gereçleri, bir öğrencinin eğitimden aldığı verimi en üst düzeye çıkarması açısından oldukça önemlidir. Araç gereçlerden performans ve verim alınmazsa, öğrenci de derslerinde başarısız olabilir. Türkiye’nin her noktasına ürünleri ulaştıran Karınca Eğitim, eğitim araç gereçleri konusunda da sektörde oldukça önemli bir yerdedir. Okul sıralarından, mantar panolara, pano sistemlerinden, yazı tahtalarına, bayraklar, Atatürk posterlerinden ders haritalarına kadar birçok ürünü satışa sunan firma, müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olarak çalışmaktadır.

ÇEVRE VE ÖĞRENCİ SAĞLIĞI ÖN PLANDA

Kuruluşundan bu yana toplumsal sorumluluk ilkesi ile de büyük işler başaran Karınca Eğitim, eğitim araç gereçleri modelleri sayesinde birçok kurumun gözdesi olmuştur. Küçük bir işletme olmasına rağmen, rakiplerini geride bırakan firma; çeşitli araç gereçler sayesinde öğrencilerin derslerinde başarılı olmasını sağlamaktadır. Eğitim araç gereçleri konusunda kaliteli malzemeler kullanan firma hem çevre hem de öğrenci sağlığını önemsemektedir.

Bunların yanı sıra uygun fiyatları ile de kurumların cebini yakmayan Karınca Eğitim, öğrencilere büyük önem vermekte ve satış politikasını da buna göre ayarlamaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmalarını atölyelerindeki ustaları ve alanında başarılı ve tecrübeli satış personelleri sayesinde gün geçtikçe daha başarılı hale getiren Karınca Eğitim, kurumsal hizmetiyle tüm müşterilerinin güvenini şimdiden kazanmıştır. Ürün çeşitliliği ve fiyatları ile de büyük beğeni kazanan firmamız, gün geçtikçe ürün skalasına yenilerini ekleyerek müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

YENİLİKÇİ POLİTİKA

İzlediği yenilikçi politika ile eğitim araç gereçleri konusunda bir numara olan firmamız, satış sonrası verdiği destek sayesinde de birçok eğitim kurum ve kuruluşu tarafından tercih edilmektedir. 
 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü