Bilgiler
Okul Sırası İmalatı

Okul Sırası İmalatı

Okulda en çok vakit geçirdiğimiz alan elbette sınıflardır. Bu durumda sınıftaki demirbaşların gerek kalitesi gerek ise de kullanımı kolay olmalıdır. Bunlardan en önemlisi ise şüphesiz ki okul sıraları olacaktır. Birçok okul sırasının aslında pek de iyi olmadığını ve bizleri rahatsız ettiğini görebiliyoruz. Özellikle de sıraların oldukça düz olması, çocukların okula gittiği andan itibaren duruş bozukluğunu etkiliyor. Okul sırası imalatı olarak düşündüğümüz zaman; birçok ürününde ortaya çıktığını görebiliriz. Elbette bunların hem fiyatları hem de kaliteleri başkalaşacaktır. 

Okul Sırası İmalat Fiyatları

Okul sıraları bir okulda meydana gelen demirbaşlar arasındadır. Özellikle de çocukların sürekli olarak içli dışlı oldukları ve sürekli kullanım sağladıkları bir üründür. Bu durumda kullanılan ürünler hem oldukça kaliteli hem de konfor açısından çok daha konforlu olarak karşımıza çıkmak durumundadır. Okul sırası fiyatları işçiliğe ve aynı zamanda kaliteye göre de değişebilmektedir. Kimi ekstra konforlu ürünlerin fiyatlarının daha yüksek olduğunu görebiliyoruz. Bakıldığı zaman, en çok kullanılan ürünlerin, okullarda meydana gelen düz sıralar ve masalar olduğunu görebiliyoruz. Son senelerde ise bu oradan değişiklik meydana gelerek daha konforlu ürünler tercih ediliyor.

Konforlu Okul Sıraları Nasıl Olmalıdır?

Okula gidilen ve gelinen saatler bellidir. Belirli bir teneffüs olsa bile, bu süre sadece 10-15 dakika arasında değişmektedir. Buradan da anlayacağımız kadarıyla okul sırası çocuklar için en çok kullanılan bölgedir. Bu bölgenin konforlu olması, çocukların duruş sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Gerek sırtın şekil alması gerek ise de direkt olarak duruş bozuklukları ile alakalıdır. Okul sıraları bu durum göz önüne alındığı zaman konforlu olmak zorundadır. Özellikle de oturulan bölge, oturduğumuz alanın şeklini almalı ve daha konforlu bir alan sağlamalıdır.

Okul Sıraları İmalatı Nasıl Yapılır?

Okul sırası imalat açısından hiç zor değil; aksine oldukça kolay bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda sizlere anlatacağımız yöntemler dahilinde, hem kaliteli hem de uzun ömürlü bir ürün elde edebilirsiniz. Öncelikli olarak ürünlerin imalat aşamasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlara dikkat edildiği zaman, ortaya çıkacak ürün kullanışlı olacaktır.
Okul sırasının daha uzun ömürlü olabilmesi için öncelikli olarak; 32*50 profillerinde üretilmesi gerekmektedir. Hem iyi bir boru hem de iyi bir kaynak yapıldıktan sonra, aslında istediğiniz sağlam ürün üretilmiş olacaktır. Daha sonrasında ise; hem temizleme hem de boyama işlemi yapılmalıdır. Eloktrostatik toz boya sayesinde 250 derece fırında boyanarak oldukça sağlam bir iskelet ortaya çıkacaktır. Son durumda ise werzalitinde sağlam olması gerekir. 
 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü