Bilgiler
Mantar Pano Fiyatları

Mantar Pano Fiyatları

Mantar Pano, okullarda ve çeşitli eğitim kurumlarında, öğrencilerin dikkatini çekecek görsel nitelikteki verilerin paylaşılması için kullanılmaktadır. Karınca Eğitim bu önemli aracı, uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunmaktadır. Mantar panolar uzun yıllardan beri kullanılmakta ve eğitim kurumları tarafından da toplu bir şekilde satın alınmaktadır.

Mantar pano fiyatları bakımından müşterisini hayal kırıklığına uğratmayan Karınca Eğitim, çeşitli kalite ve modelde panoyu sizlere sunmaktadır. Mantar pano fiyatları; mobil tekerlekli, duvara monte natürel, kumaşlı duvara monte, camekânlı yani vitrinli ve ayaklı pano olmak üzere çeşitli modellerde üretilen panolara göre belirlenmektedir. Mantar panolar, evlerde, okullarda, ofislerde, toplantı salonlarında, kamu kurumlarında ve hatta çeşitli işletmelerde sık sık kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Duvara monte edilebilen mantar panolar, genellikle alüminyum çerçeveye sahiptir ve müşteriler tarafından en sık tercih edilen panolardan biridir. Mantar pano fiyatları bakımından ürün ve fiyat performansını güzel bir şekilde dengeleyen Karınca Eğitim, bu panoları sizlere güvenle satmaktadır.

UYGUN FİYAT VE İSTENİLEN MODEL

Kumaşlı panolar ise genellikle yeşil, gri, bordo, lacivert, kırmızı, siyah olmak üzere 6 renkten oluşur. Birçok ebat çeşidinin olduğu bu panolar maddi anlamda da kurumları zorlamamaktadır. Doğal mantar üzerine çuha kumaş kaplanarak satışa sunulan bu modeller şık tasarımları ile her türlü kuruma uyum sağlamaktadır. Mantar pano fiyatları konusunda en uygun olanlardan biri kumaşlı panolardır.

Eğitim ve öğretimde kullanılan panolar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan kumaşlı mantar pano, çoğu eğitim kurumu tarafından satın alınmaktadır. Görsel bilgilendirmeye önem veren eğitim sistemi için oldukça faydalı olan bu ürünler aynı zamanda çeşitli kamu kurumlarında da bilgilendirme levhası olarak kullanılmaktadır. Kamu kurumları tarafından belirlenen bütçelere de zarar vermeyecek olan bu panolar hem fiyatı hem de kalitesi açısından sektörde hep bir adım önde bulunmaktadır.

Karınca Eğitim, sizlere tüm bu ürünleri oldukça uygun fiyatlarda ve kaliteli malzemelerden sunmaktadır. İstediğiniz özellikteki ve ebattaki tüm panoları bulabileceğiniz firma, müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek sizlere en iyi ürünü sunmaktadır.
 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü