Duvara Monte Yazı Tahtaları

Duvara Monte Yazı Tahtaları

Hem devlet hem de özel eğitim okullarındaki en önemli demirbaş ürünlerden birisi de yazı tahtasıdır. Yazı tahtası derslerin daha iyi anlatılmasına katkı sağlar. Sadece işitsel anlamda değil öğrencilerin görsel hafızalarının da gelişmesini sağlayan yazı tahtaları mutlaka kaliteli malzemelerden seçilmeli ve sınıfın tümünün görebileceği genişlikte olmalıdır.


Duvara Monte Yazı Tahtaları, yazı tahtaları arasında en sık tercih edilenlerdendir. Her çeşit yazı tahtasını duvara monte edebilirsiniz. Genellikle büyük sınıflar için kullanılan bu yazı tahtaları eğitim ve öğretimin vazgeçilmez araç gereçlerinden biridir. Çocukların ellerinin kalem tutmaya başladığı andan itibaren eğitimde önemli bir yeri olan yazı tahtası, özellikle okul yıllarında büyük önem arz etmeye başlamaktadır. Yazı tahtası birçok çeşide sahiptir ve okuldaki eğitim sistemine göre hangi tahta çeşidinin tercih edileceği belirlenir. Duvara monte edilen tahtalar en çok satın alınan ürün gruplarındandır. Bu tahta çeşitleri de tebeşirli ve beyaz yazı tahtaları olmak üzere kendi arasında gruplara ayrılır. Duvara monte edilen yazı tahtası, laminat, manyetik ya da emaye olmak üzere üç çeşittedir.

En iyi görsel eğitim araçlarından biri olan
duvara monte yazı tahtaları, üretiminde kullanılan malzemelere göre çeşitli kalite ve modellerde Karınca Eğitim tarafından satışa sunulmuştur. Yazı tahtaları genel olarak beyaz, mavi, yeşil ve siyah renklerdedir.

 

TEBEŞİRLİ TAHTALAR SATIŞTA BİR NUMARA

Klasik eğitim sisteminin vazgeçilmezi olan tebeşirli tahtalar, siyah, mavi ve yeşil olmak üzere üçe ayrılır. Bu tahtalardan en çok tercih edileni ise duvara monte edilenlerdir. Öğrencilerin tebeşir tutması hep bu tahtalarla başlar.

Yeşil Yazı Tahtası
duvara monte edilen tahta tiplerindendir. Birinci kalite malzemeden üretilen bu modeller çoğu eğitim kurumu tarafından sık sık tercih edilmektedir. Yeşil yazı tahtası, laminat ve emaye olmak üzere iki çeşit malzemeden üretilmektedir.
İnsan sağlığına hiçbir şekilde zararı olmayan bu tahta çeşitleri, hijyenik ve çevre dostu olmasıyla da bilinmektedir. Çoğu eğitim kurumunda özellikle de ilk ve orta öğretim kurumlarında tercih edilen bu modeller, kolayca yazı yazılmasını da sağlayacaktır.

 

Yazı Tahtası Duvara Monte Modelleri

1- Duvara Monte Emaye Yazı Tahtası; 1 sınıf ithal yüzey malzemesi olan çelik, seramik, emaye malzemeden üretilmektedir. 50 yıllık yüzey kullanım ömrüne sahip bu yazı tahtaları Mavi, Yeşil, Siyah, Beyaz, Mat Beyaz renklerde üreilmektedir. 
e3 Ekolojik yüzeyli yazı tahtalarıdır. Yüzeyi darbelere karşı dayanıklı ve kullanımı çok zevklidir. Hijyeniktir kir ve leke tutmaz. Köşelerinden dübel ve vida yardımı ile duvara monte edilerek kullanılır. Manyetik yazı tahtası olma
özelliğe sahip emaye duvara monte yazı tahtaları üzerine her türlü mıknatıslı görsel metaryallerinizi rahatlıkla tutturabilirsiniz. 

Duvara Monte Emaye Yazı Tahtası Resim:

2- Duvara Monte Laminant Yazı Tahtası; Laminat Yazı Tahtaları tamamı ile yerli üretimdir yongalaştırılmış (ağaç ve tahta malzemenin yontulmasından oluşan ince küçük parçalar) mazlemelerin yoğun basınç altında preslenmesi ile üreilmektedir. Beyaz, siyah ve yeşil renklerde üretimi yapılmaktadır. Ekomonik (ucuz) yazı tahtası olası nedeniyle en çok tercih edilen yazı tahtasıdır.
Duvara monte laminat yazı tahtaları köşelerinden dübel ve vida yardımı ile kolayca tutturulabilmektedir. 2 yıllık yüzey kullanım garantisi verilen yazı tahtası kullanım yogunluguna bağlı olarak zamanla leke ve kir tutabilir her kullanımdan sonra nemli bez yardımı ile kolayca temizlerseniz yüzey kullanım ömürünü uzatarbilirsiniz.


Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası Resim:

 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü