Bilgiler
Yazı Tahtası Fiyat

Yazı Tahtası Fiyat

Okulların en önemli demirbaş ürünlerden birisi olan yazı tahtası fiyatları bakımından da oldukça önemlidir. Eğitim kurumlarını maddi açıdan zorlamayacak ve aynı zamanda öğrencinin sağlığına da zarar vermeyecek tipte tüm yazı tahtaları Karınca Eğitim Gereçlerinde üretimden satış işi yapılmaktadır.

Yazı tahtaları yıllardan beri derslerin daha iyi anlatılmasına katkı sağlar. Görsel materyallerin en önemli aracı olan yazı tahtası fiyatları ise eğitim kurumlarının en çok düşündüğü şeylerden biridir. Sürekli bir satın alım olduğu için maddi açıdan zorlanmak istemeyen kurumlar, ucuz ama işe yaramaz ürünlere asla yönelmemelidir.

Karınca Eğitim üretimden tüm yazı tahtalarını hem kaliteleri hem de fiyatları bakımından tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları kapsamında müşterinin cebini yakmayacak fiyatlandırmalar yapan firma, kaliteli malzemeler kullanarak da öğrencinin sağlığını düşünmektedir. Çocukların ellerinin kalem tutmaya başladığı andan itibaren eğitimde önemli bir yeri olan yazı tahtası fiyatları, oldukça uygundur.

Yazı tahtası birçok çeşide sahiptir ve okuldaki eğitim sistemine göre hangi tahta çeşidinin tercih edileceği belirlenir. Duvara monte edilen tahtalar en çok satın alınan ürün gruplarındandır. Bu tahta çeşitleri de tebeşirli ve beyaz yazı tahtaları olmak üzere kendi arasında gruplara ayrılır. Duvara monte edilen yazı tahtası, laminat, manyetik ya da emaye olmak üzere üç çeşittedir. Laminat yazı tahtası, yazı tahtası fiyatları bakımından en uygun olanlardandır.

KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI YAZI TAHTALARI

En iyi görsel eğitim araçlarından biri olan yazı tahtası, üretiminde kullanılan malzemelere göre çeşitli kalite ve modellerde Karınca Eğitim tarafından satışa sunulmuştur. Yazı tahtaları genel olarak beyaz, mavi, yeşil ve siyah renklerdedir. Karınca Eğitim tarafından oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulan yazı tahtaları çeşitleri konusunda da oldukça detaylıdır.

Kaliteli ve sağlıklı malzemeyi uygun fiyatlarla buluşturan Karınca Eğitim, hem satış öncesi hem de satış sonrası desteğiyle de yanınızdadır. Satın almadan monte işlemine kadar her adımda sizlerin yanında olan firma müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları sayesinde gün geçtikçe güven de toplamaktadır. Karınca Eğitim’den satın alacağınız eğitim araç gereç ve mobilyaları konusunda asla pişman olmazsınız!
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü