Filtrele
Yazı Tahtası Ebat
67
68
57
58
59
60
61
63
16
14
15
17
19
20
21
22
23
33
25
Fiyat
TL TL

Laminat (Ekonomik) Beyaz Yazı Tahtası Duvara Monte

Göster:
Sırala:
2.194,80TL
KDV Hariç: 1.860,00TL
2.041,40TL
KDV Hariç: 1.730,00TL
1.593,00TL
KDV Hariç: 1.350,00TL
1.490,00TL
KDV Hariç: 1.262,71TL

Beyaz Laminat (Ekonomik) Yazı Tahtası Duvara Monte 

Günlük kullanıma uygun 1.kalite yerli malzemeler kullanılarak üretilen, yazım yüzeyi üretim hatalarına karşı 10 yıl garanti yüksek kaliteli yazı tahtalarıdır. İstenilen ölçülerde rahatlıkla üretilir. Ev, işyeri, okul, sınıf gibi ortamlarda daha çok kullanılır ve şık götüntüsü sayesinde dekoratif bir üründür. Uygun fiyatı ile en çok tercih edilen laminat beyaz yazı tahtaları en çok satılan yazı tahtası olma özelliğini her zaman korumaktadır.  Beyaz yazı tahtanızı kredi kartı ile hemen satın alabilir ve 0324 6060611 nolu sipariş hattımızı arayarak sipariş verebilrsiniz.

EV OFİS KURULLARINDAN EN İYİ ÇALIŞMA 

Evden çalışmak, tipik çalışma modeline yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Çoğu şirket üretimde herhangi bir düşüş görmedi ve hatta birçoğu evlerinden çalışan çalışanlarla üretimin arttığını gördü. Dolayısıyla, şimdi ilerlemek, çalışanlara kendileri için hibrit bir çalışma modeli oluşturma esnekliği sağlamak, dünyanın her yerindeki şirketler için büyük bir değişiklik olacak. 
 
Her iki taraf için de yapılması gereken argümanlar var. Ofise gitmek, aynı ölçüde teknoloji ile taklit edilemeyen yüz yüze iletişim sağlar. Yüz yüze işbirliği yapabilmek, bir görevi tamamlamak için her zaman etkili bir yöntem olmuştur. Ancak, madalyonun diğer tarafında, teknolojideki bu kadar büyük ilerlemeler sayesinde uzaktan çalışabiliyor ve meslektaşlarımız ve müşterilerimizle çok kolay bir şekilde bağlantı kurabiliyoruz. Bu çalışma modeli insanlar için çok çekici çünkü değerli saatlerini çıkmazda oturarak ya da toplu taşıma araçlarına binerek harcamazlar.  
Zaman geçtikçe daha fazla insan, üretken ve verimli olmak için ev ofislerinde doğru kuruluma sahip olmayı gerektiren hibrit bir çalışma modelini seçecek. Bunu yapabilmek için, iş ne olursa olsun, işçilerin işi yapan bir yönetim kuruluna ihtiyacı olacaktır. Ev işçisi kalmak için hangisinin doğru olduğunu bulalım.
 
Manyetik Duvar Planlayıcısı
Her yıl yeni bir karton kapaklı planlayıcı satın almak yerine, kuru silinebilir bir cam planlayıcıya akıllıca bir yatırım yapmaya ne dersiniz? Ofis duvarınızda bir cam planlayıcı olması, kağıt planlayıcınızın sayfalarını çevirme ihtiyacını ortadan kaldırır. İhtiyacınız olan bilgi tam önünüzde
Önümüzdeki çalışma haftaları için çok sayıda görüşme ve toplantı planlayan biriyseniz, aylık planlayıcı tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Canlı renklere sahip aylık planlayıcı ile haftalarınız görünür şekilde bölümlere ayrılmıştır ve düzenli ve programa uygun kalmanızı sağlar. Planlamacılarımızın çoğunda, kişisel randevular veya ilgilenmeniz gereken işler için kullanılabilecek ek notlar bölümü bulunur. 
Size uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir boyut, renk veya tasarımı seçebileceğiniz çok sayıda planlayıcı stili sunuyoruz. Muhteşem yazı tahtalara bir göz atın ve size en uygun bir mıknatıslı tahtayı seçmeyi unutmayın!

İş İstasyonu Kartları 
Bir iş istasyonu panosu, kişisel ve iş notlarınızı düzenlemenin harika bir yoludur. Bir sürü küçük not karalamayı veya makbuzlar maaş bordrosu gibi şeyler eklemeyi seviyorsanız, iş istasyonu panosu tam size göre. Ayrıca ofisinizdeki ana beyaz yazı tahta veya cam tahtanız için harika bir yedekleme seçeneği olarak hizmet ederler. 
Bu beyaz tahtalar, not almak ve yazmak için yarı parlak beyaz tahta ve notları ve mesajları yapıştırmak için yarım mantar tahta olabilir. Ya da basit tutmak istiyorsanız, tamamı yazı yüzeyi olan ve aynı zamanda notları tutmak için mıknatıslanmış bir iş istasyonu kartı kullanabilirsiniz.  
Çalışma tahtası istasyonu birçok ilginç stil ve tasarıma sahiptir, bu yüzden lütfen tüm seçeneklerimize göz atın ve sizi düzenli ve her şeyin üstünde tutacak olanı seçin.
 
Çok Amaçlı Panolar 
Ev ofisinizde çok fazla alanınız varsa, çok amaçlı panolar son derece yardımcı olabilir. Beyaz tahtayı mantar tahtayla, beyaz tahtayı keçeli tahtayla veya istediğiniz herhangi bir kombinasyonla eşleştirebilirsiniz. Bu panolar size panonuzu birden fazla şekilde kullanma lüksünü verir.  
İster beyaz tahtanıza not yazın, ister aile fotoğraflarını kırpın, çok amaçlı tahta her türlü şekilde kullanılabilir ve yaratıcı olmak size kalmış!
 
Cam Tahtalar Ve Beyaz Tahtalar 
Ev ofisinizdeki bir tahta için bariz seçim, bir cam tahta veya beyaz tahta seçmektir. Her ikisi de işinizi yapmanıza yardımcı olmakta son derece etkilidir ve her ikisi de herhangi bir ev ofisinin görünümünü güçlendirebilir. Bu iki ürün hakkında daha fazla bilgi için  Glass Boards vs Whiteboards'a bakın . 
karincaegitim.com, ev ofisinizi olması gereken her şeyi ve daha fazlasını yapmak için ihtiyacınız olan tüm seçeneklere sahiptir. Görsel iletişimde geniş ürün yelpazemize göz atın.
 
Cam Tahtalar ve Beyaz Tahtalar: Hangisi Bana Uygun? 
Beyaz tahtalar, okullarda ve ofislerde yıllardır inanılmaz derecede popüler olmuştur, ancak şimdi geleneksel beyaz tahtadan cam tahtalarla daha fütürist bir görünüm ve hisse geçişi görmeye başlıyoruz. Bir düşünce ekolü, beyaz tahtaların modası geçiyor olabilir ve diğerlerinin bu geleneksel tahtanın burada kalacağını düşündüğü yere geçme zamanı. Peki, kendinize şu soruyu soruyorsanız, “Hangi tahta benim için doğru?” aşağıdaki bilgileri dikkate almak isteyebilirsiniz.
 
Beyaz tahtalar 
Geleneksel beyaz tahta, on yıllardır dünya çapında en popüler not alma yöntemlerinden biri olmuştur. Okullarda ders vermek için ve ofislerde toplantılar için kullanılan beyaz tahtalar, her yerde insanlar ve işletmeler için ana görsel iletişim aracı olarak hizmet vermiştir.  
Görsel iletişim alanına giren yeni ürünlere rağmen, beyaz yazı tahtaları en uygun fiyatlı seçenek olmaya devam ederken, dayanıklı ve güzel bir ürün sunmaya devam ediyor. Çeşitli boyut ve tasarımlara sahip beyaz tahtalar, bir sınıf duvarını kaplamak için kullanılabilir veya ev ofisinizde el tahtası olarak kullanılabilir. İmkânlar sonsuzdur.
  
Beyaz tahtayı en iyi ürünlerden biri yapan özelliklerden bazıları şunlardır: 
  • Çok çeşitli boyutlar 
  • Manyetik  
  • Kurulumu basit 
  • Temizlemesi kolay 
Beyaz tahtalar, kolay kullanım özellikleri ve ekonomik olmaları nedeniyle en çok satan görsel iletişim ürünlerinden biri olmaya devam etmektedir.
  
Cam Panolar 
Modern, şık, güzel. Cam panoları tanımlamak için kullanılabilecek üç kelime. Cam panolar, profesyonel görünümlü bir ofis tasarlamaya çalışırken aranan bir özellik haline gelen daha modern ve çağdaş bir tarza sahiptir.  
Cam Panolar, görsel iletişim sahnesindeki yeni harika üründür. Resimlerin panoya yazdırılması veya LED aydınlatma eklenmesi dahil olmak üzere bir dizi tasarım seçeneği sunarak son kullanıcının son derece yaratıcı olmasına izin veriyorlar. Cam panolar temperli camdan yapılmıştır, bu nedenle insanların camın düşündüğünden çok daha dayanıklıdırlar ve standart beyaz tahtalardan daha uzun süre dayanırlar.
  
Bir Glass board'ı birinci sınıf bir ürün yapan özelliklerden bazıları şunlardır: 
  • Birçok farklı renkte
  • Lekelenme veya gölgelenme olmadan temizlenmesi kolaydır 
  • Manyetik 
  • Görüntüler veya logolar cama basılabilir 
Cam panolar, uzun tasarım seçenekleri listesi ve evinize, ofisinize veya okulunuza inanılmaz miktarda değer katmaları nedeniyle piyasadaki birinci sınıf görsel iletişim ürünüdür. 
Her iki pano türü de çok popülerdir ve her ikisi de iletişim kurmanıza yardımcı olmak için büyük bir amaca hizmet eder. Hangisinin ihtiyaçlarınıza ve ortamınıza uygun olduğunu seçmek size kalmış. Hangi ürünün uygun olduğuna karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa, karinca@karincaegitim.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilir  ve birlikte size uygun bir çözüm bulabiliriz.
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2023
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü