Beyaz Yazı Tahtası

Beyaz Yazı Tahtası

Beyaz yazı tahtası 3 çeşit farklı yüzey tipinden üretilmektedir. Laminat, manyetik ve emaye olmak üzere üçe ayrılan bu tahtalar, ekonomik olması sebebiyle de çeşitli kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler arasından en çok satışı yapılan laminat beyaz yazı tahtasıdır. Laminat ürünler kullanılan hammaddeye bağlı olarak oldukça uygun fiyatlıdır ve garantisi de vardır.

Eğitim kurumlarında özellikle lise ve üniversitelerde kullanılan beyaz yazı tahtası, boardmarker adını verdiğimiz bir kalemle beraber kullanılmaktadır. Pürüzsüz yüzeyi sebebiyle öğrencilerin kolayca yazı yazmasını sağlayan bu tahta çeşidinde yazılan şeylerin silinmesi de oldukça basittir ve tebeşirli tahta modellerine nazaran daha sağlıklıdır.

Beyaz yazı tahtası, kalemle rahat ve düzgün yazı yazılabilmesi sebebiyle tercih edilmektedir. Bu tahtaya yazılan yazılar kolayca silinir ve asla leke bırakmaz. Tebeşirli tahtalarda olduğu gibi bakım ve boya da gerektirmeyen bu tahtalar hem ekonomik hem de ergonomik olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen ebatlarda ürünü kolaylıkla bulabilir aynı zamanda temizliğini de basit bir işlemle gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz yazı tahtasının temizlenmesi oldukça pratiktir, sadece deterjanlı sünger kullanarak hızlı bir şekilde bakımını sağlayabilirsiniz.


Beyaz yazı tahtası çeşitlerini incelemek ve anında sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 

SAĞLIKLI OLMASI TERCİH SEBEBİ

Beyaz yazı tahtası ayrıca kolayca duvara monte edilmektedir. Ucuzluğu ve kullanım kolaylığı sebebiyle sık sık tercih edilen bu modeller, fabrika hatalarına karşı 2 yıl garantili olmaktadır. Beyaz yazı tahtası aynı zamanda yansıtma perdesi olarak da kullanılabilir. Çok kullanışlı olması sebebiyle de tercih edilen bu modeller, okullarda ve çeşitli kamu kurumlarında bulunmaktadır. Beyaz yazı tahtalarının yazım yüzeyi 50 yıllık garantiye de sahiptir. Emaye tipi yazı tahtaları, kullanım açısında tebeşirli tahtalara nazaran çok daha sağlıklı ve kolaydır.

Beyaz yazı tahtaları aynı zamanda ayaklı (teleskopik) olarak da üretilmektedir. Bu çeşitler ise genellikle ofisler, kamu kurumları, restoranlar ve kafelerde kullanıldığı gibi bireysel eğitimler için de oldukça faydalıdır. Yine aynı şekilde basit bir temizlenme şekline sahip olan bu tahtalar, öğrencilerin yazı yazma konusunda kendini geliştirmesini de sağlamaktadır. Pürüzsüz yüzeyi sebebiyle marker kullanarak kolayca yazı yazabileceğiniz bu ürünler hem ekonomik hem de ergonomiktir.

Beyaz Yazı Tahtası Çeşitleri: Laminat, Emaye, Manyetik Yazı Tahtası Resimleri Aşağıda sıralanmıştır.

 

1- Beyaz Laminat Yazı Tahtası Resmi

beyaz-tahta

2- Çelik Seramik Emaye Beyaz Yazı Tahtası Resmi

emaye-beyaz-tahta

3- Manyetik Beyaz Yazı Tahtası Resmi

manyetik-beyaz-tahta

Beyaz Yazı Tahtası Sevkiyatı

Beyaz yazı tahtası sevkiyatı genel olarak karton koli içerisinde ve hava kabarcıklı ambalaj malzemesine sarılarak kargo nakliyesinden tasarruf amaçlı müşterilerin siparişine bağlı olarak iki veya tek beyaz yazı tahtası olarak kargo firmalarının çalışmış olduğu Türkiye'nin her il ve ilçesine kargo nakliye ücerti 200 TL üzeri alışverişlerinizde firmamıza ait olamak üzere montaj malzemeleri ile birlikte gönderimi yapılmaktadır.

Hafta içi saat 15:30'a kadar vermiş olduğunuz siparişerliriniz aynı gün gönderilir. Saat 15:30 dan sonra verilen siparişlerinizi ertesi iş günü ilk sevkiyatta gönderimi yapılmaktadır. Hafta sonu cumartesi günleri saat 11:30 a kadar verilen siperişleriniz aynı gün gönderilir. Saat 11:30 dan sonraki siparişlerinizi önümüzdeki ilk iş gününü sevkiyatında gönderimi yapılmaktadır.

 

Beyaz Yazı Tahtası Satışı

Beyaz Yazı Tahtası alımlarınızı Karinca Eğitim e-ticaret sistemi üzerinden kredi kartı ile tek çekim veya 3, 6 ve 9 aylık taksit seçeneklerini kullanarak kredi kartınızla veya banka hesaplarımıza havale yaparak satın alabilirsiniz.

Beyaz Yazı Tahtası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz.

Beyaz Yazı Tahtası satın alırken öncelikle kullanılan malzemenin kalitesini sormalısınız yani ekolojik olması sağlığa zarar vermeyen malzemelerin üretilmiş olmasına özen göstermelisiniz. Daha sonra garanti süresini ve garantinin kapsadığı durumları öğrenmelisiniz. Yazı tahtasını satan firmanin satış sonrası vereceği hizmetleri öğrenmelisiniz. Karinca Eğitim olarak satışa sunduğumuz beyaz yazı tahtalarında kusursuz hizmeti yakalamanın peşinde olduğumuzu belirtmek zorundayız. Kalite ve Hizmet Bizim İşimiz.
 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü