Filtrele
Pano Rengi
41
42
43
44
Panolar
10
11
Fiyat
TL TL

Mantar Pano & Sistemler

Göster:
Sırala:
1.530,00TL
KDV Hariç: 1.296,61TL
2.200,00TL
KDV Hariç: 1.864,41TL
3.150,00TL
KDV Hariç: 2.669,49TL
3.200,00TL
KDV Hariç: 2.711,86TL
2.270,00TL
KDV Hariç: 1.923,73TL
1.600,00TL
KDV Hariç: 1.355,93TL
1.035,00TL
KDV Hariç: 877,12TL
1.280,00TL
KDV Hariç: 1.084,75TL
1.450,00TL
KDV Hariç: 1.228,81TL
1.570,00TL
KDV Hariç: 1.330,51TL
547,52TL
KDV Hariç: 464,00TL
492,99TL
KDV Hariç: 417,79TL
420,27TL
KDV Hariç: 356,16TL
583,88TL
KDV Hariç: 494,81TL
365,73TL
KDV Hariç: 309,94TL
472,66TL
KDV Hariç: 400,56TL
999,86TL
KDV Hariç: 847,34TL
1.635,92TL
KDV Hariç: 1.386,37TL
1.233,23TL
KDV Hariç: 1.045,11TL
1.006,72TL
KDV Hariç: 853,15TL

Mantar Panolar ihtiyaca göre çeşitli modellerde üretilen görsel mesajlarınızı üzerine iğne ve raptiye yardımı ile tutturarak asabildiğiniz görsel sunum aracıdır. Mantar panolar; Mobil Tekerlekli, duvara monte natürel, kumaşlı duvara monte, camekânlı (vitrin), ayaklı pano gibi modellerde üretilir. Şık çerçeveli mantar panolar ev, okul, ofis, toplantı salonları ve kamu kurumlarında en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Hemen sipariş verebilir ve kredi kartınız ile güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Mantar Panolar için seçeneklerim nelerdir?

Yüksek kaliteli bir mantar pano, ev ve/veya işyeri için her zaman iyi bir şeydir. Mantar panoları, organize olmanıza ve fikirlerinizi çevrenizdeki insanlara iletmenize yardımcı olabilir. Bu ürünlerden birine sahip değilseniz veya yeni bir tane satın alıyorsanız, hangilerini düşünmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, kontrol etmeniz gereken beş harika ürün var.
Natürel Mantar panolar. Bunlar, herhangi bir evde veya ofiste harika görünecek klasik öğelerdir ve inanılmaz tutturma yeteneklerine sahiptirler. Onlar da süper uygun fiyatlı. Her biri tamamen yenilenebilir bir kaynak olan %100 doğal mantardan yapılmış bir yüzeye sahiptir. Bu panolar, 60x90cm ile 120x360cm arasında değişen çeşitli boyutlarda mevcuttur ve hepsi, kendinizinkini asmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.
Ayarlanabilir Ayaklı Mantar pano. Bu ürün, mesajınızı farklı yerlere iletmek istediğinizde ihtiyacınız olan şeydir. 18" x 24" boyutlarındadır ve yüksekliği 49" ile 66" arasında değişebilen ayarlanabilir bir standı vardır. Mantar kendi kendini iyileştirdiği için bülten tahtanızı yıllarca kullanabileceksiniz.
Alüminyum Çerçeve Bülten Panoları. Bu mantar panoların biraz ekstra yeteneği var. Her birinin alüminyum çerçeveleri var ve bu, bu tür ilan tahtalarında tipik olarak görülen ahşap çerçevelerden hoş bir şekilde ayrılıyor. İki kaplama mevcuttur – gri granit ve siyah mermer – böylece ofisinizin dekorunu tamamlayan birini seçebileceksiniz. Bu kendi kendini iyileştiren ürünlerdeki mantar, yüksek kalitelidir ve çok fazla kullanıma dayanabilir. Hepsi 2 yıllık garanti kapsamındadır ve 60x90cm ile 120x360cm arasında değişen boyutları mevcuttur.
Renkli Kumaşlı Mantar Panolar. Mantar görünümünden hep birlikte kurtulmak istiyorsanız, Renkli kumaşlı İlan panoları harika bir seçim. Bu ürünler grafit renkli kumaşlara sahiptir ve 4 renkten birini seçebilirsiniz: mavi, yeşil, gri, bordo renkler. Bu sofistike mantar panolar, resepsiyon alanınızda veya konferans odanızda harika görünecek. Kendi kendini onaran yüzey, raptiye deliklerine karşı dayanıklıdır ve ayrıca, Kolay Montaj sistemi sayesinde bu panoların montajı kolaydır.
Camekanlı Çevre Dostu Mantar Panolar.  Son olarak, çevre dostu bir şey istiyorsanız camekanlı panolar mükemmel. Bu mantar panoları yapmak için kullanılan malzemelerin bir kısmı geri dönüştürülmüştür, bu nedenle birini kullanırken çevre üzerindeki etkiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu ürünler kendi kendini onarır, çeşitli ebatlarda gelir ve nereye monte ederseniz edin harika görünecek gri bir çerçeveye sahiptir.

1) Mantar Panolarınızı Nereye Asmak İstediğinizi Belirleyin.

En iyi yer için evinizi veya ofisinizi veya fabrikanızı veya sınıfınızı araştırın. Mantar panonuzu istediğiniz yerin genel alanını ölçün. 60x90cm den 120x360cm daha büyükse, genel genişliğinizi elde etmek için kurulum sırasında birden fazla mantar panoyu bir araya getirmeniz gerekecektir. Tasarımdan memnun kaldığınızda ve mantar pano teslim edildikten ve kurulduktan sonra, mekânın organizasyonu daha verimli olmanıza yardımcı olacaktır.

2) İlan Tahtanızın Boyut ve Şeklinin Doğru Ölçülerini Seçin.

Genel boyutlarınızı belirledikten sonra, tüm alanı mantar panolarınızla doldurmak isteyip istemediğinize karar verin. Mantar Pano alanı 120x360 cm’den büyük ise iki kumaş kaplı mantar pano satın alabilir ve bunları bir pano olarak birlikte kullanabilirsiniz. Aslında olumlu bir tasarım öğesi gibi davranan ince bir görünüm olacaktır. Kumaş panoları kullanmak, kumaştan kumaşa dokunmanın olmasına izin verir ve size ince bir mantar pano görünümü verir! Ardından odaya uygun renge karar verin ve Mavi Kumaş mı yoksa Gri kumaş mı tercih ettiğinize karar verin. Mantar pano yüzeyine yapıştırılmış marka kumaşlardır.

3) Mantar Panonuzun Rengine, Kumaş İlan Tahtası veya Doğal Mantar Pano Yüzeyine ve Yüzey Tipine Karar Verin. Doğal Mantar Levha mı, Ekonomik Yonga Levha mı İstiyorsunuz?

 
Piyasada pek çok türde ilan tahtası bulunmaktadır. Tamamen kendi kendini iyileştirdiği ve neredeyse sonsuza kadar dayanacağı için her zaman doğal mantar pano alt tabakasına sahip bir ilan tahtası arayın. Küçük bir bütçeniz varsa, yonga levhalı bir bülten tahtası ekonomik bir çözüm olabilir. Doğal mantar pano kadar dayanıklı ve kendi kendini iyileştirmese de çok uzun süre dayanmalıdır. Bununla birlikte, çerçeveli mantar panoları sipariş edebilir veya ahşap çerçeveli bir kumaş pano ile gidebilirsiniz. Kumaş veya Çuval Bezi Kumaş yüzeye yapıştırılır ve kenarları arkaya doğru sarılarak temiz, modern, tasarımcı bir görünüm yaratır. Duvardaki renk alanı heykellerine benzer, üç şeyi bir arada gerçekleştiren mantar pano Bağlantı Elemanları ile yapıştırılacak bir ilan tahtası veya itme pimleri veya zımbalarla kullanılacak bir raptiye tahtası ve ayrıca sesi engelleyen ve gürültüyü emen bir akustik panel olacaktır.

4) Güvenilir Bir Üretici Seçin ve En İyi Fiyat İçin Doğrudan Fabrika Satın Alın!

Tüm tesis yöneticilerinin, mimarların ve tasarımcıların bildiği az bilinen bir sır, paradan tasarruf etmek için doğrudan fabrikadan satın almaktır. Mantar panolarınızı sipariş ederken orta adamı kaldırıp çok para biriktiriyorsunuz! Duyuru panolarını titizlikle sizin belirlediğiniz özelliklere göre oluşturan şirketler var. Karıca Eğitim Gereçleri bunlardan biridir. Ve sipariş üzerine inşa edilen mantar panolarınızı yapıp gönderecekler ve ihtiyacınız olduğunda size teslim edecekler. Harika acele hizmetleri var ve hızlı sevkiyat.
 

Cork Boards are a visual presentation tool on which you can hang your visual messages, produced in various models according to your needs, by attaching them with the help of pins and fasteners. cork boards; It is produced in models such as mobile wheeled, wall-mounted natural, fabric-wall-mounted, glass-fronted (showcase) and pedestal panels. Stylish framed cork boards are one of the most preferred products in homes, schools, offices, meeting rooms and public institutions. You can order now and pay securely with your credit card.
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2023
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü