Karınca Eğitim

Karınca Eğitim

Karınca Eğitim kurulduğu günden bu zamana eğitim mobilyaları alanında müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çabalamaktadır. Kaliteli ve modern tasarımları birinci kalite malzemelerle birleştirerek sizlerin beğenisine sunan Karınca Eğitim, müşteri memnuniyeti ilkesini kendisine hedef belirlemiştir.

Karınca Eğitim kurulduğundan bu zamana kadar geçen her yılda, üretim ve pazarlama konusunda müşterilerinin beğenisine cevap vererek, yılların verdiği tecrübe ile de başarılı ürünler ortaya koymaktadır.  Sahip olduğu ve edindiği bilgi ile tecrübeyi, müşterileri ile paylaşan Karınca Eğitim, müşteri memnuniyet ilkesini benimseyerek yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Eğitim mobilyaları, eğitim araç gereçleri, okul ve ofis mobilyaları konusunda uzmanlaşan firma, üretimini de bu işi bilen emektar ustalara emanet etmektedir.

Her çeşit yazı tahtası, okul sıraları, mantar panolar, laboratuar malzemeleri, sandalye, makam koltukları, poster afiş stantları, bayraklar, Atatürk posterleri, projeksiyon ve sunum cihazları, haritalar, enteraktif sistemler, matematik ders araçları gibi ürünlerin hem üretimini hem de satışını yapan Karınca Eğitim, bu işlemler sırasında çevre dostu malzemeleri kullanmaktan vazgeçmemektedir.

Öğrencilerin ve tüm müşterilerinin sağlığına büyük önem veren firma, piyasa şartlarından daha uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunduğu ürünleriyle büyük beğeni toplamaya devam etmektedir. Kullandığı malzeme ve farklı tasarımları sayesinde sektörde rakiplerinin bir adım önünde olan Karınca Eğitim, satış öncesi ve sonrası verdiği hizmetlerle de müşterisinin hem beğenisini hem de güvenini kazanmıştır.

 

SATIŞ SONRASINDA DA YANINIZDA

Satış sonrasında ücretsiz montaj hizmetini de veren Karınca Eğitim piyasadaki tüm rakiplerinden sıyrılarak, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Eğitim araç gereçleri ve ofis mobilyaları sektöründe tanınan, uzman kadrosu ve eğitimli satış personeli ile müşterilerine mükemmel bir hizmet veren Karınca Eğitim, daha fazla kendinden memnun müşteri kazanma düşüncesi ile hareket etmektedir.

Satış öncesi ve sonrasında bir telefon kadar uzağınızda olan firma, kaliteli ürünlerini sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duymakta ve her geçen gün güveninizi kazanmayı da kendisine görev edinmektedir.

Oldukça kaliteli ürünleri dürüstlük ve kalite prensibi ile müşterilerine sunan firma, gelecekte de aynı düsturla yola devam edecektir.
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2023
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü