Mantar Pano

MANTAR PANOLAR

(Mantar Pano Satın Alabilirsiniz.)
Mantar Pano, okullarda ve çeşitli eğitim kurumlarında, öğrencilerin dikkatini çekecek görsel nitelikteki verilerin paylaşılması için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra evlerde, ofislerde ve kamu kurumlarında da çeşitli duyuruların asılması için gerekli olan panolar, uzun yıllardan beri sık sık satın alınmaktadır.

Mantar panolar, kamu kurumlarının, okulların ve kursların ihtiyaçlarına göre çeşitli modellerde üretilmektedir. Genellikle iğne ve raptiye kullanımı ile çeşitli materyallerin asılması için gerekli olan bu panolar, görsel bir sunum aracı olarak kullanılmaktadır. Mantar panolar, mobil tekerlekli, duvara monte natürel, kumaşlı duvara monte, camekânlı yani vitrinli ve ayaklı pano olmak üzere çeşitli modellerde üretilmektedir. Mantar panolar, evlerde, okullarda, ofislerde, toplantı salonlarında, kamu kurumlarında ve hatta çeşitli işletmelerde sık sık kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

MANTAR PANO ÇEŞİTLERİ

Duvara monte edilebilen mantar panolar, genellikle alüminyum çerçeveye sahiptir. Bunun yanı sıra kalın ve ince ahşap çerçeve modelleri de sıklıkla tercih edilir. Mantarlar panoların arka yüzeyleri kartondan yapılmaktadır ve onun arkasında da sağlamlaştırma amacıyla MDF vardır. 

Üçayaklı mantar panolar ise yüksekliğinin ayarlanabilmesi özelliği sebebiyle tercih edilmektedir. Bu panoların demir kasaları vardır ve oldukça sağlamdır. Bireysel eğitimlerde, ofislerde ve kamu kurumlarında kullanılmaktadır.

Camekânlı (vitrinli) mantar panolarda ahşap kasalar vardır ve görsel materyallerin güvenliği sebebiyle kilitli camekândan oluşur. Bu panoların dış yüzeyi camdan oluşmaktadır ve genellikle iki kapılıdır.

Kamu kurumları ve okullarda tercih edilen kumaşlı mantar panolar oldukça klasiktir. Bu tip panolar çerçevelerin kalitesi bakımından da ikiye ayrılmaktadır; ahşap ve metal çerçeve kumaş panolar. Kumaşlı panolar genellikle yeşil, gri, lacivert, kırmızı, siyah olmak üzere 5 renkten oluşur. Birçok ebat çeşidinin olduğu bu panolar maddi anlamda da kurumları zorlamamaktadır. Doğal mantar üzerine çuha kumaş kaplanarak satışa sunulan bu modeller şık tasarımları ile her türlü kuruma uyum sağlamaktadır.

Karınca Eğitim, sizlere tüm bu ürünleri oldukça uygun fiyatlarda ve kaliteli malzemelerden sunmaktadır. İstediğiniz özellikteki ve ebattaki tüm panoları bulabileceğiniz firma, müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek sizlere en iyi ürünü sunmaktadır. 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü