Bilgiler
Mavi Yazı Tahtası

Mavi Yazı Tahtası

Her türlü tebeşir çeşidi ve rengi ile kullanma imkânınız bulunan mavi yazı tahtası, oldukça kaliteli ve çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Emaye malzemeden üretilen bu tahtalar çoğu eğitim kurumlarında kullanılmaktadır.
Tebeşir yardımı ile yazı yazabileceğiniz bu tahta çeşitleri, iz bırakmaz yüzeyleri sebebiyle de tercih edilmektedir. Güç harcamadan, kolay ve basit bir şekilde tüm yazıları silebileceğiniz mavi yazı tahtası aynı zamanda yüzey bakımından 50 yıl garantiye sahiptir.

KALİTELİ MALZEMEDEN ÜRETİLİYOR

Klasikleşmiş olan bu tahta çeşidi sayesinde öğrenciler derslerinde daha başarılı olacak ve eğitim öğretim sırasında verilen tüm bilgileri tahta sayesinde görsel hafızalarına da alabilecektir. Eğitim ve öğretimin en önemli araç gereçlerinden biri olan tahtalar mutlaka kaliteli malzemelerden üretilen ürünler arasından tercih edilmelidir.

Mavi yazı tahtası, uzun zamandan beri okullarda kullanılmakta olup hem öğrencilerin hem de çevrenin sağlığını tehdit etmeyecek malzemelerden üretilmektedir. Mavi yazı tahtası üretildiği malzeme itibari ile de uzun yıllar kırılma ve bozulmalara karşı dayanıklıdır. Duvara monte edilerek kullanılan bu tahta modelleri, her dönemde tercih edilmesi sebebiyle öne çıkmaktadır.

Mavi yazı tahtası sayesinde öğrenciler aldıkları dersleri daha kolay hafızalarına kazıyacak ve bu bilgileri kolay kolay unutmayacaktır. Tahta silgisi ile de hiç zorlanmadan basit bir şekilde temizlenen bu modeller, mükemmel yüzeyi sayesinde de yazınızı kolayca yazmasını sağlamaktadır. Yazı yazmayı yeni öğrenen öğrenciler için ideal bir seçim olan mavi yazı tahtası klasikleşmiş modeller arasından en güzel olanıdır. Neredeyse tüm eğitim kurumlarında tercih edilen bu modeller rakipleri arasında en çok satışı yapılanlardan birisidir.

MAVİ YAZI TAHTASI ÇEŞİTLERİ

Tebeşirli yazı tahtası modelleri arasında en çok kullanılanlardan biri olan mavi yazı tahtası, uygun fiyatı ve kaliteli olması sebebiyle çoğu devlet ve özel eğitim kurumu tarafından tercih edilmektedir.

Çelik emaye çeşitleri olan bu tahtalarda yüzeyde kesinlikle tebeşir izi kalmamakta ve olası yüzey problemlerine karşı da 50 yıl kadar garantisi bulunmaktadır.

Karınca Eğitim’de istediğiniz ebatta ve emaye hammaddeden yapılmış mavi yazı tahtası çeşitlerini kolaylıkla bulabilir ayrıca uygun fiyatları sebebiyle de cebinizi yakmadan alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mavi Yazı Tahtası Modelleri

Mavi yazım yüzeyine sahip yazı tahtaları tebeşir, sıvı tebeşir veya tozsuz tebeşir ile kullanım özelliğine sahip tahtalardır. Günlük kullanım için uygun olarak 1. sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Her türden çalışma ortamları için çeşitli ebatlarda ve fonksiyonel özelliklerde üretilmektedir. Mavi emaye yazı tahtalarının bazı fonksiyonel özellikleri giyotin, sürgülü, tekerlekli, ayaklı ve duvara monte edilen modelleridir. 60x90 cm den, 120x600 cm ye kadar çeşitli ve isteğe bağlı özel kesil ölçüler yapılmaktadır.

Mavi Emaye Yazı Tahtası Resimleri 

Bazı Mavi emaye yazı tahtası resimleri aşağıda eklenmiştir. Resimler Orjinal ürün resimleridir. 
 
Duvara Monte Mavi Emaye Yazı Tahtası Resmi 
   
Sürgülü Mavi Emaye Yazı Tahtası
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü