Hakkımızda
 
Karınca Eğitim Gereçleri yeni yılında üretim ve pazarlama konusunda siz değerli müşterilerinin desteğini alarak sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, değerli dostlarıyla paylaşmanın heyecanı içerisinde. Kurulduğu günden itibaren eğitim araç gereçleri okul ve ofis mobilyaları konusunda üretim yapan uzman kadrolarla çalışmaktadır.

Yazı Tahtaları,
Okul Sıraları, Mantar Panolar, Laboratuar Malzemeleri, Sandalye, Makam Koltukları, Poster Afiş Stantları, Bayraklar, ATATÜRK Posterleri, Projeksiyon ve Sunum cihazları, Haritalar, İnteraktif Sistemler, Matematik Ders Araçları, kısacası tüm Okul, Büro malzemelerine ait muhtelif ürünlerin satış işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz: Ürünlerimizi kaliteli ve piyasa şartlarına uygun bir şekilde siz değerli müşterilerine sunmak. Satış sonrası ürünlerimizin ücretsiz montajını gerekli kullanım bilgilerinin, donanım ve yazılımlarının eksiksiz ve doğru olarak alıcılarına sunmak ve müşteri memnuniyetini araştırmaktır.

Orta derecede bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Eğitim Araç Gereçleri ve Ofis Mobilyaları sektöründe tanınmış- erdemli-dürüst bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek ve DOSTLAR KAZANARAK büyümektir.


Firmanın değişmez ilkeleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat anlayışı olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Karınca Eğitim Gereçleri gösterdiğiniz yakın ilgi ve dostluktan ötürü teşekkür ederek siz değerli müşterilerine bugün ve gelecekte kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

 
 
Her türlü destek ve sorularınız için +90 0850 302 64 19
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2019
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü