Bilgiler
Hakkımızda
2013 yılında "En yeni eğitim araç gereçleri okul ve ofis mobilyalarını üretimden müşterilerine dünya standartlarında en kaliteli malzemelerden en uygun fiyat seçenekleri ile sunmak" ilkesiyle yola çıkan Karınca Eğitim Gereçleri, geçen 6 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’nin en büyük eğitim araç gereçleri firmalarından biri olmayı başarmıştır.
2014 yılında eğitim araç ve gereçleri sektöründe ilkleri başaran Karıca Eğitim Gereçleri e-ticaret grubu ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin ilk en büyük mobilya şirketleri arasında kendisine yer bulan firmamız yüzlerce ürün çeşidi ile binlerce müşterisine hizmet vermektedir.
Başarıya doymayan ekibi ile 7/24 hizmet ve sürdürülen Ar-Ge çalışmaları ile kendine has altyapı yatırımlarını yöneten ve sürekli yenileyen Karınca Eğitim Gereçleri Dünya, Türkiye piyasasında yerini almış ender firmalardan biri haline gelmiştir.
 
VİZYONUMUZ
"Ürünlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güvenilirliği ve kalitesi ile sektörde örnek alınan, tüketici haklarına daima saygılı, son teknolojiyi sürekli takip eden ve etkin kullanan, eğitime öncelik veren, ürün yelpazesini geniş tutarak piyasada aranan marka haline gelerek  iç piyasada ve dünya ölçeğinde pazar payımızı arttırarak dünya çapında bilinen bir markaya dönüşmek."  
 
MİSYONUMUZ
"Eğitim Araç Gereçleri ve Eğitim Mobilyaları sektöründe hizmet, kalite ve güvenilirlikten ödün vermeyen, önceliği insan sağlığı olan, iç ve dış piyasaya güvenilir ürün temini eden, yurtiçi ve yurtdışı piyasada eğitim araç gereçlerine olan talepleri karşılayabilmek için gelişen teknolojiye ve yöntemlere uyum sağlayan ve ulaşılması gün geçtikçe zorlaşan en önemlisi kullanımı kolay ve sağlığımızı tehdit etmeyen ürünleri yurdumuzun her bir bireyinin ulaşabilmesini sağlamak. Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek. İnsana Değer prensibiyle çalışan haklarını koruyarak diğer firmalara öncü olmak.”
 
KARINCA EDUCATION TOOLS
In 2013, Karınca Education tools started off the road with the rule that “offering the newest education tools, school and Office furnitures from factory to the customers with the best quality materials in the World class” and succeeded being one of the biggest companies over the Turkey and the World thrıught the last 6 years.
We are the first to be an e-trade company in the field of education tools and this make a great mark for Karınca Education Tools Company. It -being among the biggest furniture companies- services thousands of customers with a variety of products.
The company manages and innovates its substructure with a great team who aren’t satisfied enough with company’s success, our company carries out research-development studies and a 7 days /24 hours service. It took its place in both Turkey and The World market as a precious company.
 
OUR VISION

-              Meeting the demands and expectations of our customers by improving the quality of our products,
-              Being a Pioneer in this industry with its quality and reliability,
-              Being respectful to the rights of consumers,
-              Following and implementing the latest technological developments,
-              Giving priority to education,
-              Turning into a well-known company throghout the World by various products and increasing our global market share

OUR MISSION
-              Without conceding the service, quality and reliability in the field of education tools and furnitures,
-              Whose priority is human health,
-              Providing reliable products to both domestic and foreign market,
-              Complying with the developing tecnology and tecniques to meet the demands for education tools in domestic and   foreign market,
-              Transmitting practical and health-friendly products to every person in every part of the country
-              Keeping the national responsibilities,
-              Beeing a Pioneer for other companies with the rule that “It’s Worth for People” and protecting the workers’ rights.


iso

 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü