Kumaşlı Mantar Pano
kumasli-pano

Kumaşlı Mantar Pano

Eğitimde kullanılan panolar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan kumaşlı mantar pano, çoğu eğitim kurumu tarafından satın alınmaktadır. Görsel bilgilendirmeye önem veren eğitim sistemi için oldukça faydalı olan bu ürünler aynı zamanda çeşitli kamu kurumlarında da bilgilendirme levhası olarak kullanılmaktadır.

Eğitim kurumlarında hem sınıflara hem de koridorlara montelenebilecek bu ürünler, öğrencilerin bilgilenmesini ve görsel hafızalarını güçlendirmesini de sağlamaktadır. Çeşitli renklerde ve ebatlarda satın alabileceğiniz kumaşlı mantar pano, doğal mantar üzerine çuha kaplaması ile elde edilmektedir. Çevreye dost malzemelerden üretilen bu ürünler, ergonomik yapısı sebebiyle de satın alınmaktadır. Karınca Eğitim tarafından kaliteli malzemelerle üretilen mantar panolar uygun fiyatları ile de bütçe dostudur.

Duvara rahatlıkla monte edebileceğiniz kumaşlı mantar pano,  doğal mantar üzerine çuha kumaş kaplanarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.  Oldukça şık tasarımlı olması sebebiyle her ortama uyum sağlayabilen bu panolar, eğitim kurumları, kamu kurum ve kuruluşları, dershaneler, kurslar ve özel işletmeler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Doğal mantar üzerine çuha kaplanan kumaşlı mantar panonun arka tarafı MDF ile desteklenmiştir ve bu sayede her türlü darbeye karşı oldukça sağlamdır. Duvara monte edilebilen kumaşlı mantar panolar; köşelerinde bulunan montaj deliklerinden kolayca duvara monte edilmektedir.

MANTAR PANO RENK SEÇENEKLERİ MEVCUT

İstediğiniz model ve renk çeşidiyle bulabileceğiniz kumaşlı mantar pano, mavi bordo ve yeşil olmak üzere üç renk şeklinde üretilmektedir. Okullara yönelik imal edilen bu panolar, öğrencilerin bilgilenmesini sağlarken aynı zamanda onların da insanlara duyurmak istedikleri şeyleri bu panolara asmasını sağlamaktadır. Her tülü materyali asabileceğiniz bu panolar, sağlam, dayanıklı ve oldukça ekonomiktir. Okul panosu olarak kullanılan bu modellerde ufak boyutlar sınıflarda, büyük boyutlu olanlar ise koridorlarda duyuru panosu olarak kullanılmaktadır.

MANTAR ÇEŞİTLERİ

Duvara rahatlıkla monte edilebilen kumaşlı mantar panolar, üretimi sırasında çerçeve kalitesi bakımından iki modele ayrılmaktadır. Kalın ahşap ve metal çerçeve olan bu modellerin her ikisi de oldukça dayanıklıdır. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan bu ürünleri, okullarınızda ve sınıflarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken güvenlik açısından da endişe duymanıza gerek kalmayacaktır.
 

KUMAŞ KAPLI MANTAR PAO RESİMLERİ

Aşağıda örnek resimleri bulunan renk çeşitlerine ait kumaşlı mantar panolar satışısa sunulmaktadır. 
kumasli-panolar
 
Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü