Yazı Tahtası

YAZI TAHTASI

( Yazı Tahtası Satın Almak için Lütfen Ziyaret Edin.)
Hem devlet hem de özel eğitim okullarındaki en önemli demirbaş ürünlerden birisi de yazı tahtasıdır. Yazı tahtası, öğretmenin öğrenciyle olan ilişkisini geliştirir ve derslerin daha iyi anlatılmasına katkı sağlar. Sadece işitsel anlamda değil öğrencilerin görsel hafızalarının da gelişmesini sağlayan yazı tahtaları mutlaka kaliteli malzemelerden seçilmeli ve sınıfın tümünün görebileceği genişlikte olmalıdır.

Çocukların ellerinin kalem tutmaya başladığı andan itibaren eğitimde önemli bir yeri olan yazı tahtası, özellikle okul yıllarında büyük önem arz etmeye başlamaktadır. Yazı tahtası birçok çeşide sahiptir ve okuldaki eğitim sistemine göre hangi tahta çeşidinin tercih edileceği belirlenir. Duvara monte edilen tahtalar en çok satın alınan ürün gruplarındandır. Bu tahta çeşitleri de tebeşirli ve beyaz yazı tahtaları olmak üzere kendi arasında gruplara ayrılır. Duvara monte edilen yazı tahtası, laminat, manyetik ya da emaye olmak üzere üç çeşittedir.

En iyi görsel eğitim araçlarından biri olan yazı tahtası, üretiminde kullanılan malzemelere göre çeşitli kalite ve modellerde Karınca Eğitim tarafından satışa sunulmuştur. Yazı tahtaları genel olarak beyaz, mavi, yeşil ve siyah renklerdedir.

 

KLASİK EĞİTİMİN VAZGEÇİLMEZİ

Klasik eğitim sisteminin vazgeçilmezi olan tebeşirli tahtalar, siyah mavi ve yeşil olmak üzere üçe ayrılır. Bu tahtalardan en çok tercih edileni ise yeşil olandır. Öğrencilerin tebeşir tutması hep bu tahtalarla başlar. Eğitimde oldukça önemli olan tebeşirli tahtalar biraz daha modern okullarda yerini beyaz tahtalara bırakmaktadır. Beyaz tahtalar; kalemli olarak kullanılır ve genellikle lise ya da üniversiteler için satın alınmaktadır.
 

ÜÇ AYAKLI YAZI TAHTALARI

Özellikle kurslarda kullanılan yazı tahtası çeşidi ayaklı yazı tahtaları aynı zamanda birebir eğitimler için de idealdir. Öğrencinin evinde kendini geliştirmek amacıyla da tercih edebileceği bu tahta çeşidi Karınca Eğitim tarafından oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan ve teleskopik ismiyle de anılan bu tahtalar kafeler, restoranlar ve kamu kurumlarında da kullanılmaktadır. Ayaklı yazı tahtaları da laminat ve emaye şeklinde iki malzemeden üretilmekte ve yeşil, beyaz ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.
 
Karınca Eğitim | Okul Sırası, Yazı Tahtası ve Okul Mobilyaları Üretimden Satış © 2017
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü