Çift Kişilik Okul Sırası-Werzalit Çift Kişilik Okul Sırası
Asgari alınabilecek miktar: 15
Ürün Kodu: COS-20
Stok Durumu: 99999
Ürünün Teslimat Süresi: 7 Gün Nakliye Alıcı Öder.
Kargo Hızlı

 Teklif İsteyinSize Özel Üretim
Garantili Ürünler
Faturalı Ürünler
Zamanında Kargo Seçeneği
Tüm Kredi Kartlarıyla Alışveriş İmkanı
3D Secure ile %100 Güvenli Alışveriş
Mesai Saatlerinde Telefonla Destek

Henüz bu ürün için soru sorulmadı. İlk siz sorabilirsiniz.

Aklınıza takılanlar mı var? Hemen sorun.

Adınız:
E-Posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Doğrulama kodunu giriniz:Çift Kişilik Werzalit Okul Sırası Üretim ve Satış Yeri

Öğrencilerin okul, sınıf ve ders yaptıkları ortamlara daha hızlı adapte olmaları ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları araştırma konusu olmuş önemli konuların başında gelmektedir.

Öğrencilerimizi bu konularda ön çok etkileyen okul sıralarıdır. Öğrencilerin okul ortamlarında ne çok zaman geçirdiği ders araçlarından biri olma özelliğini taşıyan okul sıraları öğrenci sağlığı en çok etkileyen ürünlerden biridir.

Okul sıralarının kalitesi ve kullanım kolaylığına en çok velilerimizin ve okul yöneticilerimizin dikkat etmesi gerekmektedir. Bu tür okul mobilyalarını ilk gören ve alan kişiler sizler olduğunuz için seçiminizi okul sırası üretimi yapan saygın ve güvenilir firmalardan yapmanız gerekmektedir. 

Kaliteli ve sağlıklı okul sıralarını öncelikle Mili Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu öğrenci yaş gruplarına göre belirtilmiş ölçülerde ve üreticisinin kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği okul sırasına satış sonrası destek ve yedek parça temin edebilecek firmalardan alınması ile başlamak en doğrusudur.

Üreticisi olduğumuz
çift kişilik werzalit tel kitaplıklı okul sırası
1.sınıf kaliteli malzemeler kullanarak çeşitli üretim ve kalite kontrol bantlarından özenle geçirerek üretmekteyiz.
oval-boru-okul-sirasi 
Okul Sırası Oval Profil
Okul sıralarının profil kalınlıkları standart ölçülerde olup toz, kir ve pastan arındırmak, pürüzsüz bir elektrostatik toz boya zemini hazırlamak için temizleme havuzlarında bekletilmektedir.

Argon kaynak tekniği kullanılarak birleştirilen çift kişilik okul sırası profillerinde kaynak noktalarında herhangi bir kaynak paçağı veya öğrencilere zarar verebilecek sivrilikler bırakılmadan titizlikle kontrol edilmektedir.
werzalit-tabla
Gentaş Werzalit 1. Sınıf
Birinci sınıf kalite malzeme kullanılan okul sıralarının üretiminde başta werzalit olmak üzere kumaş, Polipropilen, termodin ve ahşap malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler çift kişilik okul sırasının ara bölmelerinde (kitaplıklarda) sırtlık, oturak, üst tablasının ve zemin çizilmesine karşı ayaklık üretiminde kullanılmaktadır.

Çift Kişilik Tel Kitaplıklı Okul Sırası Fi
yatları konusuna gelince tüm Türkiye geneli hemen hemen aynıdır. Okul sıralarına fiyattan çok üretilen malzemenin kalitesine ürün satış sonrası verilen hizmete dikkat etmeniz gerektiği vazgeçilmez öncelik olası gerekmektedir.

 

Okul Sırası Nakliyesi

Okul Sıraları nakliyesi alıcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları / ambarları yardımı ile Türkiye'nin her yerine zamanında ulaştırılmaktadır. Nakliye fiyatları ürün miktarına, şehir merkezlerine ve ilçelerine göre değişmektedir.  
 
okulsirasi-renk 

Çift Kişilik Okul Sırası Werzalit Özellikleri

Çift Kişilik Werzalit Okul sırası metal aksamı; ana taşıyıcı profil ölçüleri 25x50x1,5 mm oval borulu, ara bağlantı metali 20x40x1,5 mm oval borulu ve kitaplık kısmı 15x30x1,5 mm oval boruludur. Oturak kısmı ana aksamı 25x50x1,5 mm oval boru ile yapılmaktadır. Tüm okul sıralarında olduğu gibi renk seçeneği vardır.

Werzalit tüm okul sıraları TSE-4616 kalite standartlarına uygun olarak imal edilmektedir. M. E. B. ve Devlet Malzeme Ofisi’nin belirlemiş olduğu metal profil kalınlıklarına uygun olarak üretilmektedir.

Okul sırası üreticisi Karınca Eğitim Gereçleri Türkiye’nin her yerine okul sırası sevkiyatını nakliye kamyonları ile nakliye bedeli alıcıya ait olarak sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Üretimi yapılan okul sıraları hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sarılarak sevk edilir. Kullanıma bağlı olarak oluşabilecek oturak ve tabla kırılmalarına karşı werzalit tabla, werzalit oturak ve sert plastik ayak pabuçlarının satışı ve temini yapılmaktadır.

Çift kişilik okul sırası modeli olarak üretilen COS-20 satış kodlu okul sırası kullanıcıları tarafından 10 puan alarak değerlendirilmiştir.

Çift kişilik okul sırası yurtiçi satış para birimi (₺) Türk lirasıdır.

Bu okul sırasına ait stok durumu mevcuttur. Siparişinizi oluşturduktan sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak teyit edebilirsiniz.

Tüm okul sıraları yeni sıfır üretim malzemeleri kullanılarak en ağır şartlarda kalite kontrol banlarından geçerek sıfır kullanılmamış okul sırası olarak satışa sunulmaktadır.

Resimde gördüğünüz okul sırası üretimi yapılan okul sırasıdır. Farklı renk seçeneklerinde fiyat farkı uygulanmamaktadır.  

 

Werzalit Nasıl Üretilir – Werzalit Nedir?

Werzalit; Odunların yongalanarak ince talaş haline getirilip tutkal ve kimyevi maddelerle karıştırılıp, yüksek sıcaklık ve yüksek basınçta şekil verilerek, yüzeyinin dekor kâğıtlarıyla kaplanmasıyla oluşturulan bir üründür. Werzalit halk dilinde yapay tahta olarak bilinen yonga levhalar gibi plakalar halinde üretilmez. Preslenerek bitmiş malzeme olarak çıkartılır. Diğer yonga levhalarda kaplama işlemi sonradan yapılmaktadır. İmalat sırasında talaşın içine karıştırılan bazı kimyevi maddelerden dolayı çürümesi, böceklenmesi ve küflenmesi önlenmiştir. Böylece nemden ve iklim şartlarından etkilenmeyen bir malzeme olarak diğer yonga levhalardan kalitesiyle ayrılır. Werzalit, zor tutuşur ve yavaş yanar.-78 C ile +92 C arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır. Ayrıca kısa süreler için 180 C 'deki flaman ateşinden etkilenmez. Werzalit kolalı içecekler, meyve suları, çay, süt, sirke asidi ve (bazı kuvvetli asitler hariç) kimyevi maddelerden etkilenmez. Kolay temizlenir.

Okul Sırası Ölçüleri Standart

okul-sirasi-ölcüleri
Okul Sırası Fiyatları Yurtiçi Satışlarında Geçerlidir.

odeme
Okul Sırası
Kullanılan Malzeme 18 mm Kalınlığında Yonga Kaplı Melanim levha, Wezalit tabla, oturak ve sırtlık malzemeler, kitaplık bölümünde tel raf ve iskeleti için oval metal borular kullanılmıştır. Werzalit Tabla: 45*110 cm – Werzalit Oturak Bölümü: 39,5*35 cm – Werzalit Sırtlık Bölümü: 39,5*15,5 cm – Ön Perde Melamin: 90*20 cm - Kitaplık tel örgü – Sıra Yüksekliği: 75 cm Sandalye: 45 cm’dir. Masanın ayak iskeleti, 20*30*1,2 mm oval profil, Kitaplık rafında 15*30*1,5 mm oval metal boru ile yatay bir şekilde desteklenmiştir. Sandalye iskeleti ise 20*30*1,2 mm profilden imalatı yapılmıştır.
Genel Boyut Werzalit Tabla: 45*110 cm – Werzalit Oturak Bölümü: 39,5*35 cm – Werzalit Sırtlık Bölümü: 39,5*15,5 cm – Ön Perde Melamin: 90*20 cm - Kitaplık tel örgülü – Sıra Yüksekliği: 75 cm Sandalye: 45 cm’dir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Bu Ürünü Tercih Eden Müşterilerimizin Satın Aldığı Diğer Ürünler

Genel Bilgilendirme (Ürün Teslimat Bilgisi)

www.karincaegitim.com'dan Hafta içi 09:00 – 13:00 saatleri arasında vermiş olduğunuz sipariş aynı gün 13:00 den sonra verilen siparişler ilk iş gününde kargolanmaktadır. Hafta sonu 09:00 – 11:00 saatleri arasında vermiş olduğunuz sipariş aynı gün 11:00 den sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır. Karınca Eğitim Gereçleri Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğu kargonun gönderim alanları dahilinde ürün çıkışları sağlanmaktadır. Kargo bulunduğunuz bölgeye gelmiyorsa size en yakın anlaşmalı olduğumuz kargo şubesinden siparişini verdiğiniz ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü