Çift Kişilik Okul Sırası Werzalit Tablalı

Çift Kişilik Okul Sırası Werzalit Tablalı öğrencilerimizin sınıf düzenlerinde ikişer kişilik oturmaları için imal edilmiş okul sırası modelidir.
Okul Sırası Modelimizin ismin dede olduğu gibi werzalit malzeme kullanılarak montajı yapılmıştır ve satışa sunulmuştur. Werzalit malzeme oturak ve tabla kısımlarında kullanılmıştır. Werzalit çift kişilik okul sırası uzun kullanım ömrüne sahip son derece modern tasarım çizimler kullanılarak üretilen özel okul sırası modelidir.

Çift kişilik Werzalit sıra öğrencilerimizin sınıf içerisinde yan yana oturmalarını sağlar. Öğrencilerin okul ortamlarında birbirlerine daha çabuk kaynaşmalarını sağlaması konusunda daha etkili sınıf mobilyasıdır. Çift kişilik werzalit tablalı okul sırası modelimizin iskelet aksamı oval profil borulardan MEB'in belirlemiş olduğu kalınlıklarda ve yaş gruplarına göre lise - ilköğretim tipi olarak imal edilmekte ve sınıf içerisinde oluşabilecek tozlanma alerjisini önlemek için toz tutmayan elektrostatik boyalar ile el değmeden boyanmakta ve fırınlanmaktadır.

Çiftli werzalit tablalı okul sırası iskeleti montajında argon kaynak tekniği kullanılmakta ve her türlü oluşabilecek kaynak çapaklarından, çanta askılık sivriliğinden arındırmak için özenle oluşturulmuş kalite kontrol bantlarından geçmektedir.

Werzalit tablalı okul sırası çift kişilik olarak üretilmekte ve sevkiyatı hazır montajlı bir şekilde yapılmaktadır. Okul sıralarının nakliye bedeli alıcı kişiye ait olup siparişini vermiş olduğunuz okul sırası modeli tüm il ve ilçelerine zamanında ve eksiksiz bir şekilde nakliye araçları ile sevk edilmektedir.

Genel olarak okullarımızın tercihi olan çift kişilik werzalit tablalı okul sırası dayanıklılık, kullanım kolaylığı, ucuz okul sırası ve şık görüntüsünden dolayı en çok tercih edilen okul sırasıdır. Çift kişilik Werzalit tablalı okul sırasını en çok tercih eden illerimizden başlıcalar Ankara, Van, Diyarbakır, Adana, Siirt, Yozgat, Konya, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Hakkâri, Artvin, İzmir, Denizli olmak üzere tüm Türkiye geneline satışı yapılan sağlam ekonomik fiyatlı çift kişilik okul sırası modelimizdir.

Mersinde üretmekte olduğumuz okul sıraları satışını web sitemiz üzerinden ücretsiz üyelik oluşturarak, misafir üye siparişi vererek veya hızlı sipariş vererek satın alabilirsiniz. Okul sıraları üreticisinden alınır ve satış sonrası destek ile ilgili bilgi almanızı önemle tavsiye etmekteyiz.
Fotoğraf Galerisi (5)
Çift Kişilik Okul Sırası Werzalit Tablalı Çift Kişilik Okul Sırası Werzalit Tablalı Çift Kişilik Okul Sırası Werzalit Tablalı Çift Kişilik Okul Sırası Werzalit Tablalı Çift Kişilik Okul Sırası Werzalit Tablalı
Benzer Yazılar (1)
Yorum (0)

Yorum Yazın

İsminiz:


Yorumunuz: Not: HTML kodları kullanılamaz!

Değerlendirmeniz: Kötü           İyi

Lütfen güvenlik kodunu yazın:FB Yorumları

Copyright © 2020 Karinca Eğitim - Okul Sırası
Tüm hakları saklıdır.