Tel Kitaplıklı Okul Sırası Çift Kişilik

Tel Kitaplıklı Okul Sırası Çift Kişilik

 Öğrencilerin okul, sınıf ve ders ortamlarına daha hızlı adapte olmaları ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları     araştırma konusu olmuş önemli konuların başında gelmektedir.
Okul Sırası seçiminde öğrecilerin yaş grublarına uygun olan okul sıralarını seçmeniz çok önemlidir. Zamanlarının çogunu sıralarında oturarak geçiren öğrencilerimiz zamanla bel ve boyun ağrılarına maruz kalmaktadırlar. Ergonomik yapıda ve yaşlarına uygun ölçülerde okul sırası modellerini imalatçılarından almanızı tavsiye etmekteyiz. 

Tel Kitaplıklı okul sırası modelimizde iskelet aksamı standart et kalınlığında ve oval profil borular kullanılarak argon kaynak tekniği ile kaynaklanmaktadır. Kir, pas ve yağlardan arındırılan okul sırası iskeleti elektrostatik toz boyalar ile boyandıktan sonra boya fırınlarında bekletilip en sıkı şekilde kalite kontrol bantlarından geçmektedir. 

Kalite kontrol bantlarından geçen çift kişilik tel kitaplıklı okul sırası sevkiyata hazır hale getirilebilmek için hava kabarcıklı ambalaj malzemeleri ile sarılarak nakliye kamyonlarına yüklenir ve gönderilir.   

En kaliteli en ucuz ergonomik okul sıralarına sahip olmak istiyorsanız lütfen imalatçısından alınız. Ürün hizmet desteği yedek parça temini konusunda sizlere kolaylıkla yardımcı olacaklardır. Okul sırasının ne yedek parçası olur demeyin en basiti zemin çizilmesini önlemek için giydirilen sert plastik papuçlar zaten en çok ve çabuk deforme olana okul sırası parçası plastik papuçlardır. Bu temin etmek hatta ürünü size ücretsiz gönderebilecek firmaları neden tercih etmiyesiniz ki. Okul Sıraları imalatçıdan satın alın. 

Kendi üretimimiz olan 
tel kitaplıklı okul sıralarının  oval-boru-okul-sirasi Metal iskelet aksamlarında kullandığımız oval profil boru resim gördüğünüz metal'dir. Milli Eğitim Bakanlığımızın belirlemiş olduğu dünya standartlarında bir üründür.

Argon kaynak tekniği ile birleştirmekte olduğumuz okul sırası iskeletleri kaynak çapakları için ve askılık sivriliklerine karşı titizlikle kontrol edilmektedir.
Tel kitaplıklı çift kişilik okul sıralarının tabla, oturak ve sırtlık bölümlerinde genel olarak werzalit malzemeler kullanılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz werzalit malzeme 1. sınıf gentaş 
werzalit-tablawerzalittir. Bu malzeme hemen hemen bütün okul sırası modellerinde kullanımaktadır. Son derece sağlıklı ve kesinlikle mikrop barındırmaz.    
 
Tel Kitaplıklı Okul Sırası satışını tüm il ve ilçelerine nakliye bedeli alıcıya ait bir şekilde nakliye araçları ile en güvenilir ve hızlı bir teslimat esasına göre sevk edilmektedir.

Okul Sırası Metal-PPC-Werzalit Renk Seçenekleri Aşağıdaki gibidir.

okulsirasi-renk 

Yaş Gruplarına Göre Strandart Okul Sırası Ölçüleri:

okul-sirasi-ölcüleri
 
Fotoğraf Galerisi (4)
Tel Kitaplıklı Okul Sırası Çift Kişilik Tel Kitaplıklı Okul Sırası Çift Kişilik Tel Kitaplıklı Okul Sırası Çift Kişilik Tel Kitaplıklı Okul Sırası Çift Kişilik
Benzer Yazılar (1)
Yorum (0)

Yorum Yazın

İsminiz:


Yorumunuz: Not: HTML kodları kullanılamaz!

Değerlendirmeniz: Kötü           İyi

Lütfen güvenlik kodunu yazın:FB Yorumları

Copyright © 2020 Karinca Eğitim - Okul Sırası
Tüm hakları saklıdır.