​Okul Sırası (school desk)

 

Okul sırası öğrencilerin okullarda, dershanelerde, üniversitelerin amfilerinde üzerine oturarak ders çalışmalarını ve eğitim verilen ortamın düzenini sağlayan eğitim aracı ve mobilyasıdır.  

 

Okul sırası geçmiş ten günümüze eğitim ortamlarının vazgeçilmez mobilyalarındandır. Tek ve çift kişilik olarak üretilen okul sıraları modern tasarımlarla eğitim ortamlarına şık görünüm kazandırmaktadır.

Okul sıraları sınıf düzeni ve öğrencilerin derslerinde başarılı olması konusunda en önemli unsurdur.

Okul sırası ile ilgili yapılan araştırmalar öğrenci sağlığı konusunda da önemli bir yer tutmaktadır. Öğrenciler ders saatlerinde ve teneffüslerde zamanlarının çoğunu okul sıralarında geçirdikleri için bel, sırt ve boyun ağrılarına neden olabilir.
Bu rahatsızlıkların önüne geçebilmek için öğrencilerin yaş gruplarına göre ve ergonomik ( kullanımı kolay ) okul sıralarını tercih etmelisiniz.

Sıra ve masalarında dikkat edilmesi gereken diğer hususlar ise okul sıralarının kaynak noktalarında oluşabilecek kaynak çapaklarına, çanta askılıklarının sivri uçlu olmamasına ve okul sıralarının elektrostatik toz boyalar ile boyalı olmasına dikkat edilmelidir.

Elektrostatik toz boyalı olması sıra ve masaların toz tutmasını önlemektedir. Bu da alerjik durumlardan öğrencileri korur ve derlerinde daha başarılı olmasını sağlar.


Okul sıraları satış fiyatları tüm illerde hemen hemen aynıdır. Fakat bizim tavsiyemiz okul sırası üreticisinden veya tanıdığınız birinden teknik servis sağlayabilecek kurumsal satıcılardan almanızdır.
Okul sıralarının fiyatından çok ürünün satın alındıktan sonra arkasında durabilecek kırılan parçalarını temin edebilecek kurumsal firmalardan almanız daha önemlidir. Bu konuda karincaegitim.com olarak okul sırası alacak ve almış olan müsterilerimize her türlü desteği vermekten mutluluk duyarız.  

Fotoğraf Galerisi (2)
​Okul Sırası (school desk) ​Okul Sırası (school desk)
Yorum (0)

Yorum Yazın

İsminiz:


Yorumunuz: Not: HTML kodları kullanılamaz!

Değerlendirmeniz: Kötü           İyi

Lütfen güvenlik kodunu yazın:FB Yorumları

Copyright © 2020 Karinca Eğitim - Okul Sırası
Tüm hakları saklıdır.