Çift Kişilik Okul Sırası-Çift Kişilik Plastik Oturaklı Okul Sırası
Asgari alınabilecek miktar: 15
Ürün Kodu: COS-15
Stok Durumu: 999
Ürünün Teslimat Süresi: 7 Gün Nakliye Alıcı Öder.
Kargo Hızlı

 Teklif İsteyinSize Özel Üretim
Garantili Ürünler
Faturalı Ürünler
Zamanında Kargo Seçeneği
Tüm Kredi Kartlarıyla Alışveriş İmkanı
3D Secure ile %100 Güvenli Alışveriş
Mesai Saatlerinde Telefonla Destek

Henüz bu ürün için soru sorulmadı. İlk siz sorabilirsiniz.

Aklınıza takılanlar mı var? Hemen sorun.

Adınız:
E-Posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Doğrulama kodunu giriniz:Çift Kişilik Plastik Oturaklı Okul Sırası

Öğrencilerin okul, sınıf ve ders yaptıkları ortamlara daha hızlı adapte olmaları ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları araştırma konusu olmuş önemli konuların başında gelmektedir.

Öğrencilerimizi bu konularda ön çok etkileyen okul sıralarıdır. Öğrencilerin okul ortamlarında ne çok zaman geçirdiği ders araçlarından biri olma özelliğini taşıyan okul sıraları öğrenci sağlığı en çok etkileyen ürünlerden biridir.

Okul sıralarının kalitesi ve kullanım kolaylığına en çok velilerimizin ve okul yöneticilerimizin dikkat etmesi gerekmektedir. Bu tür okul mobilyalarını ilk gören ve alan kişiler sizler olduğunuz için seçiminizi okul sırası üretimi yapan saygın ve güvenilir firmalardan yapmanız gerekmektedir. 

Kaliteli ve sağlıklı okul sıralarını öncelikle Mili Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu öğrenci yaş gruplarına göre belirtilmiş ölçülerde ve üreticisinin kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği okul sırasına satış sonrası destek ve yedek parça temin edebilecek firmalardan alınması ile başlamak en doğrusudur.

Üreticisi olduğumuz
çift kişilik plastik (ppc) oturaklı okul sırası
1.sınıf kaliteli malzemeler kullanarak çeşitli üretim ve kalite kontrol bantlarından özenle geçirerek üretmekteyiz.
oval-boru-okul-sirasi 
Okul Sırası Oval Profil
Okul sıralarının profil kalınlıkları standart ölçülerde olup toz, kir ve pastan arındırmak, pürüzsüz bir elektrostatik toz boya zemini hazırlamak için temizleme havuzlarında bekletilmektedir.

Argon kaynak tekniği kullanılarak birleştirilen çift kişilik okul sırası profillerinde kaynak noktalarında herhangi bir kaynak paçağı veya öğrencilere zarar verebilecek sivrilikler bırakılmadan titizlikle kontrol edilmektedir.
werzalit-tabla
Gentaş Werzalit 1. Sınıf
Birinci sınıf kalite malzeme kullanılan okul sıralarının üretiminde başta werzalit olmak üzere kumaş, Polipropilen, termodin ve ahşap malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler çift kişilik okul sırasının ara bölmelerinde (kitaplıklarda) sırtlık, oturak, üst tablasının ve zemin çizilmesine karşı ayaklık üretiminde kullanılmaktadır.

Çift Kişilik Okul Sırası Fi
yatları konusuna gelince tüm Türkiye geneli hemen hemen aynıdır. Okul sıralarına fiyattan çok üretilen malzemenin kalitesine ürün satış sonrası verilen hizmete dikkat etmeniz gerektiği vazgeçilmez öncelik olası gerekmektedir.

 

Okul Sırası Nakliyesi

Okul Sıraları nakliyesi alıcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları / ambarları yardımı ile Türkiye'nin her yerine zamanında ulaştırılmaktadır. Nakliye fiyatları ürün miktarına, şehir merkezlerine ve ilçelerine göre değişmektedir.  
 
okulsirasi-renk 

Çift Kişilik Okul Sırası Plastik (PPC) Oturaklı Özellikleri

Kullanılan Malzeme

  • 18 mm Kalınlığında Yonga Kaplı Melanim levha, Wezalit tabla, oturak ve sırtlık (PPC) Plastik malzemeler, kitaplık bölümünde suntalam raf ve iskeleti için oval metal borular kullanılmıştır. 
  • Werzalit Tabla: 45*110 cm – (PPC) Plastik Oturak Bölümü: 39,5*35 cm – (PPC) Plastik Sırtlık Bölümü: 39,5*15,5 cm – Ön Perde Melamin: 90*20 cm - Kitaplık suntalam raf  – Sıra Yüksekliği: 75 cm Sandalye: 45 cm’dir.
    Masanın ayak iskeleti, 20*30*1,2 mm oval profil, Kitaplık rafında 15*30*1,5 mm oval metal boru ile yatay bir şekilde desteklenmiştir. Sandalye iskeleti ise 20*30*1,2 mm profilden imalatı yapılmıştır.

Okul Sırası Ölçüsü

okul-sirasi-ölcüleri
Okul Sırası Fiyatları Yurtiçi Satışlarında Geçerlidir.

odeme
Okul Sırası
Kullanılan Malzeme 18 mm Kalınlığında Yonga Kaplı Melanim levha, Wezalit tabla, oturak ve sırtlık (PPC) Plastik malzemeler, kitaplık bölümünde suntalam raf ve iskeleti için oval metal borular kullanılmıştır. Werzalit Tabla: 45*110 cm – (PPC) Plastik Oturak Bölümü: 39,5*35 cm – (PPC) Plastik Sırtlık Bölümü: 39,5*15,5 cm – Ön Perde Melamin: 90*20 cm - Kitaplık suntalam raf – Sıra Yüksekliği: 75 cm Sandalye: 45 cm’dir. Masanın ayak iskeleti, 20*30*1,2 mm oval profil, Kitaplık rafında 15*30*1,5 mm oval metal boru ile yatay bir şekilde desteklenmiştir. Sandalye iskeleti ise 20*30*1,2 mm profilden imalatı yapılmıştır.
Genel Boyut Werzalit Tabla: 45*110 cm – (PPC) Plastik Oturak Bölümü: 39,5*35 cm – (PPC) Plastik Sırtlık Bölümü: 39,5*15,5 cm – Ön Perde Melamin: 90*20 cm - Kitaplık suntalam raf – Sıra Yüksekliği: 75 cm Sandalye: 45 cm’dir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Bu Ürünü Tercih Eden Müşterilerimizin Satın Aldığı Diğer Ürünler

Genel Bilgilendirme (Ürün Teslimat Bilgisi)

www.karincaegitim.com'dan Hafta içi 09:00 – 13:00 saatleri arasında vermiş olduğunuz sipariş aynı gün 13:00 den sonra verilen siparişler ilk iş gününde kargolanmaktadır. Hafta sonu 09:00 – 11:00 saatleri arasında vermiş olduğunuz sipariş aynı gün 11:00 den sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır. Karınca Eğitim Gereçleri Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğu kargonun gönderim alanları dahilinde ürün çıkışları sağlanmaktadır. Kargo bulunduğunuz bölgeye gelmiyorsa size en yakın anlaşmalı olduğumuz kargo şubesinden siparişini verdiğiniz ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2023
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü