Çift Kişilik Okul Sırası-Çift Kişilik Okul Sırası Turuncu Renk
Asgari alınabilecek miktar: 10
Ürün Kodu: COS-05
Stok Durumu: 99999
Ürünün Teslimat Süresi: 5
Kargo 9,90 TL
Marka:

Fiyatı:
210,00TL

KDV Dahil:
247,80TL

Havale/Tek Çekim Fiyatı:

Ürünün Teslimat Süresi:
5

Size Özel Üretim
Garantili Ürünler
Faturalı Ürünler
Kargo ile Kapıda Ödeme Seçeneği
Tüm Kredi Kartlarıyla Alışveriş İmkanı
3D Secure ile %100 Güvenli Alışveriş
Mesai Saatlerinde Telefonla Destek

Henüz bu ürün için soru sorulmadı. İlk siz sorabilirsiniz.

Aklınıza takılanlar mı var? Hemen sorun.

Adınız:
E-Posta Adresiniz:


Sorunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Doğrulama kodunu giriniz:Çift Kişilik Turuncu Renk Werzalit Okul Sırası

Öğrencilerin okul, sınıf ve ders yaptıkları ortamlara daha hızlı adapte olmaları ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları araştırma konusu olmuş önemli konuların başında gelmektedir.

Öğrencilerimizi bu konularda ön çok etkileyen okul sıralarıdır. Öğrencilerin okul ortamlarında ne çok zaman geçirdiği ders araçlarından biri olma özelliğini taşıyan okul sıraları öğrenci sağlığı en çok etkileyen ürünlerden biridir.

Okul sıralarının kalitesi ve kullanım kolaylığına en çok velilerimizin ve okul yöneticilerimizin dikkat etmesi gerekmektedir. Bu tür okul mobilyalarını ilk gören ve alan kişiler sizler olduğunuz için seçiminizi okul sırası üretimi yapan saygın ve güvenilir firmalardan yapmanız gerekmektedir. 

Kaliteli ve sağlıklı okul sıralarını öncelikle Mili Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu öğrenci yaş gruplarına göre belirtilmiş ölçülerde ve üreticisinin kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği okul sırasına satış sonrası destek ve yedek parça temin edebilecek firmalardan alınması ile başlamak en doğrusudur.

Üreticisi olduğumuz
çift kişilik turuncu renk werzalit okul sırası 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanarak çeşitli üretim ve kalite kontrol bantlarından özenle geçirerek üretmekteyiz.
 
Okul Sırası Oval Profil
Okul sıralarının profil kalınlıkları standart ölçülerde olup toz, kir ve pastan arındırmak, pürüzsüz bir elektrostatik toz boya zemini hazırlamak için temizleme havuzlarında bekletilmektedir.

Argon kaynak tekniği kullanılarak birleştirilen okul sırası profillerinde kaynak noktalarında herhangi bir kaynak paçağı veya öğrencilere zarar verebilecek sivrilikler bırakılmadan titizlikle kontrol edilmektedir.

Gentaş Werzalit 1. Sınıf
Birinci sınıf kalite malzeme kullanılan okul sıralarının üretiminde başta werzalit olmak üzere kumaş, Polipropilen
, termodin ve ahşap malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler okul sırasının ara bölmelerinde (kitaplıklarda) sırtlık, oturak, üst tablasının ve zemin çizilmesine karşı ayaklık üretiminde kullanılmaktadır.

Okul sırası fi
yatları konusuna gelince tüm Türkiye geneli hemen hemen aynıdır. Okul sıralarına fiyattan çok üretilen malzemenin kalitesine ürün satış sonrası verilen hizmete dikkat etmeniz gerektiği vazgeçilmez öncelik olası gerekmektedir.

 

Okul Sırası Nakliyesi

Okul Sıraları nakliyesi alıcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları / ambarları yardımı ile Türkiye'nin her yerine zamanında ulaştırılmaktadır. Nakliye fiyatları ürün miktarına, şehir merkezlerine ve ilçelerine göre değişmektedir.  
 
 

Çift Kişilik Turuncu Renk Werzalit Okul Sırası Özellikleri

Kullanılan Malzeme

  • Okul sırasının metal iskeleti ana taşıyıcı profiller 25*30*1,5 mm oval boru kullanılmıştır. Ara bağlantı Metalları 20*40*1,5 mm oval boru ve kitaplık kısmı 15*30*1,5 mm oval boru kullanılmıştır. Model okul sırasına ait renk seçenekleri mevcuttur. Werzalit tabla kullanılan okul sırası Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  • Metal profile uygun plastik iç ve dış sert plastik pabuç kullanılmıştır.

Okul Sırası Ölçüsü

Okul Sırası Fiyatları Yurtiçi Satışlarında Geçerlidir.
Okul Sırası
Kullanılan Malzeme Okul sırasının metal iskeleti ana taşıyıcı profiller 25*30*1,5 mm oval boru kullanılmıştır. Ara bağlantı Metalları 20*40*1,5 mm oval boru ve kitaplık kısmı 15*30*1,5 mm oval boru kullanılmıştır. Model okul sırasına ait renk seçenekleri mevcuttur. Werzalit tabla kullanılan okul sırası Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Metal profile uygun plastik iç ve dış sert plastik pabuç kullanılmıştır.
Genel Boyut Masa 110*44*66h cm, Oturak 100*35*41h cm

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:


Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2018
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü