Bilgiler
Laminant Yazı Tahtaları

Laminant Yazı Tahtaları

Eğitim kurumları, nüfusun ve buna bağlı olarak öğrenci sayınının da yükselmesi ile birlikte gün gittikçe ihtiyaçlar artmaktadır. Artan eğitim öğretim kurumları ile beraber ihtiyaç olan eğitim araçlarının üretimi de çoğalmaktadır. Özellikle yazı tahtaları sık sık satın alınmaktadır bu sebeple de ekonomik olan ürünler tercih edilmektedir.

Laminat Yazı Tahtaları da bu noktada kurumların en sık satın aldığı ürünlerden birisidir. MDF ile desteklenen laminat parke, doğal parke değildir bu sebeple de fiyat açısından oldukça uygundur. Karınca Eğitim’in modern tesislerinde günlük kullanıma uygun 1. sınıf laminat yüzey kullanarak üretilmekte olan Laminat Yazı Tahtası,  yıllar boyunca kullanılabilecek nitelikte üretilmekte olup fiyat performans oranı açısından da çok dengelidir. Öğrencilere, kaygan ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde kolay yazı yazma ve silme ortamı tanıyan ürün, silgisi dışında mendil bez pamuk gibi ürünlerle de kolaylıkla silinmektedir.


Laminant Yazı Tahtaları hem eğitim kurum ve kuruluşları, hem kamu kurumları hem de özel işletmeler tarafından çeşitli boyutlarda ve modellerde olmak üzere tercih edilmektedir. Laminant yüzeyler, beyaz yazı tahtaları yani whiteboard maker ile kullanılmaktadır. Bu yüzeylerin manyetik kısmı yoktur. Yazı tahtalarının çevresi alüminyumdan oluşmaktadır, bu sebeple de oldukça sağlamdır. Alt çerçeveye silgi ve kalem koyulmak üzere bir kalemlik de yapılmıştır.

Satış öncesi ve sonrası destek sağlayan Karınca Eğitim Türkiye’nin her noktasına Laminant Yazı Tahtaları servisi yapmaktadır. Montaja kadar birçok alanda destek olan firma, ürünü yollarken; montaj için gerekli olan vida gibi aparatları da yanına yerleştirir. Ürünün montajı ise oldukça basittir. Dörtkenarında bulunan vida deliklerinin duvara monte edilmesi ile montaj basit bir yolla gerçekleşir. 2 yıl garantisi bulunan bu ürünler, yüzeyi için de 25 yıl garanti servisi sunmaktadır. Çevresine uyumlu ve dekoratif görünümlü laminant yazı tahtaları çerçevesi gri renk olarak üretilmektedir. Duvara monte edilen bu yazı tahtası 90 cm ile 280 cm arasında çeşitli ölçülerde üretilmektedir.

Karınca Eğitim’in müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olarak ürettiği bu ürünler hem çevre hem de öğrenci sağlığına uygundur. Fiyat açısından da rakiplerine nazaran daha uygun olan Karınca Eğitim’in ürünlerini mutlaka incelemelisiniz.

 

Laminat Yazı Tahtası Resim

Karınca Eğitim Gereçleri Okul ve Ofis Mobilyaları Ticareti © 2024
Göster Mobil Sürüm / Masaüstü