Tek Yüzeyli Tekerlekli Yazı Tahtası-120*200 cm Tek Yüzeyli Emaye Tekerlekli Yeşil Yazı Tahtası

  • Tek Yüzeyli Tekerlekli Yazı Tahtası-120*200 cm Tek Yüzeyli Emaye Tekerlekli Yeşil Yazı Tahtası
  • Tek Yüzeyli Tekerlekli Yazı Tahtası-120*200 cm Tek Yüzeyli Emaye Tekerlekli Yeşil Yazı Tahtası
Marka: Karınca (ANT)
Ürün Kodu: YTY1220
Stok Durumu: 9997
KDV Dahil: 1.226,61TL
Fiyatı: 1.039,50TL

120x200 cm Tek Yüzeyli Tekerlekli (Mobil) Yeşil Emaye Yazı Tahtası

Emaye Yeşil Tekerlekli Tek yüzeyli günlük kullanıma uygun 1. sınıf yazı tahtası, yazı tahtası tozsuz ve sıvı tebeşir ile kullanılan tekerlekli yazı tahtası modelidir. Tek yüzeyi yazı yazma yüzeyi olarak kullanılmaktadır. 360° dönebilme fonksiyonuna sahiptir.

Yazı tahtasında bulunan tekerlekleri sayesinde istediğiniz ortama rahatlıkla götürebilirsiniz. Tekerleklerinde bulunan firen sistemi sabitlenir hareket etmesini önleyerek kendinize daha rahat bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz.

Mobil tekerlekli yazı tahtasının çerçevesi şık görünümlü ekosal kaplı alüminyumdur. Yazı yazma yüzeyi çelik, seramik, emaye yüzey malzemelerinden (ithal malzemeler) özel bir teknoloji ile yoğun basınçla preslenek üretilir. Yazı yazma yüzeyine mıknatıs özellikli ders araçlarını rahatlıkla tutturabilirsiniz.. Yazı yazma yüzeyi silindikten sonra hiç leke ve iz tutmaz temzilenmesi oldukça kolay nemli bir bez yardımı ile rahatlıkla silinebilir. Yazı yazılan yüzeyi darbelere karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür kolay kolay ezilmez ve bükülmez . Çevre dostudur üzerinde herhangibir bakteri barındırmaz.

Emaye tekerlekli Yeşil yazı tahtası son derece sağlam, dayanıklı ve ergonomik yapısı sayesinde taşıma işlemlerinde darbelere karşı dayanıklıdır. Kullanımı oldukça kolay yazı tahtası sınıfındandır.

Günlük yaşantımızda kullanabileceğimiz 1 kalite malzemeden üretilmektedir. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yazı yazma yüzeyinin kaygan yapısı sayesinde çok kolay yazılar yazıp ders ve konu anlatabilirsiniz.

Bu yazı tahtasını silgi dışında nemli bez veya ıslak mendil ile silebilirsiniz. Tek yüzeyli yazı tahtası olarak kullanılan mobil yazı tahtası arka kısmı dekoratif yağlı kâğıtla kaplıdır.

 

Mobil Yazı Tahtası Ölçüsü:
Mobil Yazı tahtası ölçüsü çerçeve dâhil ürün başlığında yazdığı gibidir. Boyu 120 cm, eni 200 cm'dir. Net kalınlığı ise 8 mm’dir.

Mobil Yazı Tahtası Montaj:
Tekerlekli yazı tahtası demonte bir üründür ve montajı çok kolaydır. Yazı tahtasının montajı için kullanılacak montaj şeklini tarifeden şeması, vida, dübel ve benzeri tüm malzemeleri yazı tahtası ile birlikte gönderimi yapılmaktadır. Mersin içi montaj ve nakliye bedeli ücret karşılığında yapılmaktadır.

Mobil Yazı Tahtası Garanti Süresi:
Mobil Yazı Tahtaları için Yazı Yazma Yüzey Garantisi 50 yıl dır.

Mobil Yazı Tahtası Gönderim Yerleri ve Teslimat Süresi:
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile en geç 3 iş günü içerisinde Türkiye geneli tüm il ve ilçelerine gönderimi gerçekleşmektedir.

Ödeme Yöntemi:
Kredi Kartı: Kredi kartı ile tek veya taksitli alımlar yapabilirsiniz.
Havale veya EFT: Banka hesap numaralarımıza gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: